Spoločnosť

Caleffi vyvíja a vyrába komponenty pre vykurovacie, klimatizačné a vodovodné systémy, systémy na meranie tepla a špecifické komponenty pre systémy obnoviteľnej energie.

Prezrite si naše prezentácie, informujte sa o trende obratu a investíciách, oboznámte sa s počtom zamestnancov, spolupracujúcimi krajinami a výrobnými závodmi.

 

 

PREHLIADAŤ ÚDAJE

Poslanie

POSLANIE

Byť lídrom v 50 krajinách v oblasti globalizácie znamená implementovať homogénne procesy internacionalizácie so zameraním na inovácie a rešpektovanie základného kameňa našej filozofie..

NAŠA FILOZOFIA

CERTIFIKÁCIE

Caleffi sa neustále snaží sledovať pokrytie najdôležitejších štandardov navrhovaných normami ISO. Má tiež prísnu politiku kvality, životného prostredia, zdravia a bezpečnosti.

VŠETKY CERTIFIKÁCIE

Portfólio

PORTFÓLIO

Reálne inštalácie našich výrobkov v potrubných rozvodoch, kúrení, meraní tepla a obnoviteľných zdrojoch. 

PREHLIADAJTE SI PRÍPADOVÉ ŠTÚDIE

História

HISTÓRIA

 

Celá história Caleffi v podrobnom exkurze: od roku 1961, k silnému rozvoju v 80. rokoch až po medzinárodnú komerčnú expanziu v 90. rokoch. Prežite znova míľniky ako vytvorenie Výskumného centra CUBOROSSO alebo MAV.

 

PRECHÁDZANIE MÍLNIKOV

ORGANIZAČNÁ TABUĽKA

Štruktúra talianskej spoločnosti Caleffi S.p.A., od prezidenta Marca Caleffiho po rôzne divízie organizačnej schémy spoločnosti.

TABUĽKA ORGANIZAČNEJ SCHÉMY