Misyon

Caleffi İtalya’da yüksek verimli hidronik sistemler konusunda lider konumdaki bir tedarikçidir.

Şirketimizin amacı, üretim sürecinin tamamımı kapsayan operasyonlarda tam kaliteyi sağlamaktır. Bu nedenle tasarım ve üretim aşamalarından, satış sonrasında servis ve danışmanlık aşamalarına kadar personelimizin desteği son derecede önemlidir.

Bizim için üretimi etkileyen her  detay çok önemlidir. 

Bu farkıladığı bilen Caleffi ve bünyesinde bulunan her bir üye, kaliteye ulaşmak adına süreci başından sonuna kadar takip eder; dahası, ona dahil olur.

İnsan kaynaklarını ve inovasyonu geliştiren fikirleri teşvik etmek adına şirket olarak felsefemiz, işlerimizi sıkı bir ahlak anlayışı ile dürüstlük ve saygı çerçevesinde yapmaktır.

Vizyon

 • LİDERLİK

  İtalya’da kamu ve sanayi alanında ısıtma, havalandırma tesisat parçalarının üretiminde tanınmış bir lideriz. Amacımız dünya pazarında referans standardı oluşturmaktır.
   

 • GLOBALLEŞME

  Dünya çapında 90 ülkede faaliyetlerimiz mevcut olup, yerel bölgede kurulan ofislerimiz aracılığıyla çalışmaktayız. Şirket olarak homojen ve koordinasyonu tam bir uluslararasılaşmaya inanmaktayız.

  Geleceğe dair amacımız ortak ve paylaşılan değerlerin temellendirildiği bir uluslararası pazarlama programı yürütmektir.

 • İNOVASYON

  Günümüz dünyasında teknik kabiliyet ve ileri teknolojinin anahtar faktörler olduğunu bildiğimizden, pazarın ihtiyaçlarını karşılamak adına Araştırma & Geliştirme programlarını sürekli güçlendirme amacı ile hareket ediyoruz.

Felsefemiz

 • MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 
  (customer care)

  Müşteri hizmetlerimizin titiz ve dikkatli olmasını; lojistik servislerimizi, danışma ve teknik desteğimizi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına geliştirmeyi arzuluyoruz.

 • ÇEVREYE SAYGI

  İçinde bulunduğumuz çevreyi olabildiğince korumak için enerjinin ve ham maddelerin kontrollü bir şekilde kullanılmasını amaçlıyoruz.

 • ÇALIŞMA ORTAMI

  Kişisel ve mesleki gelişimin teşvik edildiği bir yerde, herkesin yaptığı işte var olan risklerin bilincinde olmasını sağlayarak; güvenli ve rahat bir çalışma ortamında çalışmasını istiyoruz.

 • MESLEKİ EĞİTİM

  Teknolojinin sürekli ilerleyişiyle ortaya çıkan zorluklarla baş edebilmek adına çok önemli olduğuna inandığımız eğitimin sürekliliğini sağlamayı amaçlıyoruz. 

 • ORTAKLARIMIZLA İLİŞKİLERİMİZ

  Bu ilişkilerin karşılıklı ve temeli sadakate, şeffaflığa ve işbirliğine dayalı olmasının en önemli gereklilikler olduğu inancındayız.

 •  KURUMSAL SORUMLULUK

  Şirketimizin faaliyetlerinde yer alan hem özel hem de kamu kuruluşlarının ekonomik, sosyal ve çevresel beklentilerine gereken önemi vererek çalışmayı arzuluyoruz.