14 February 2019

ISH FRANKFURT 2019: NOVÁ SIEŇ, NOVÝ STÁNOK

CALEFFI NA VEĽTRHU: NOVÁ SIEŇ, NOVÝ STÁNOK
Sieň 9.1 A42

Caleffi vstupuje do nových rozmerov a intenzívne sa pripravuje na veľtrh ISH 2019 v Frankfurte.

V prvom rade nastala zmena výstavnej siene, ktorá je pripravená pre Caleffi a iné značky systémov vykurovania a klimatizácie. Nová podoba Messe Frankfurt vyvolala úplnú reorganizáciu siení a príslušných sektorov výrobkov. Lúčime sa s historickou sieňou 10.1,  ktorá bola trvalo vyradená z prevádzky, a  hromadne sa posúvame do sieňou 9.1, ktorá ponúka rôzne štrukturálne a výstavné výhody.

Prvú vec, ktorú si všimnete, je zvýšenie výšky – naoko nič zvláštne, ale ide o výrazné zlepšenie umožňujúce výšku pevne stanovených štruktúr až do 4 metrov, čo si Caleffi prial už pár rokov. Toto nám konečne umožní postaviť CUBOROSSO – kľúčový element najnovšej iterácie Caleffi stánku - a to vo Frankfurtu.

Už od začiatku procesu premiestňovania sme mali možnosť si prezrieť holý plášť sály, a pretože sme v rovnakom čase posilnili naše partnerstvo s Messe Frankfurt, máme teraz najvyšší profil v celej sieni.

ZAUJÍMAVOSŤ: oficiálny hashtag #ISH19 – v prípade, že zároveň chcete spomenúť Caleffi, použijete hashtag #ISH19Caleffi.

ISH Frankfurt Official Website

Ako súčasť svojich snáh na rozvoj medzinárodnej činnosti, sa spoločnosť Caleffi rozhodla rozšíriť výstavný priestor.

ISH je, mimo Talianska, kde má Caleffi tri výrobné miesta a hlavné sídlo, vedúci obchodný veľtrh a momentálne najuznávanejší obchodný veľtrh v tejto oblasti. Má najširšiu účasť, jednak HVAC odborníkov, rovnako tak národnosti navštevujúcich. Ako vidno zo štatistických informácií o účastníkoch a vystavovateľoch, ISH je východiskom pre európsky a celosvetový priemysel. Pre Caleffi, ktorý sa v roku 2019, s rovnakým plošným obsahom ako iní dôležití aktéri, pripojil k najväčším vystavovateľom na veľtrhu, to predstavuje historický krok a renováciu.

Odkaz, ktorý  vysielame našim nadšencom, je jasný a zreteľný. Posledný krok vpred nás posunul na celosvetovú úroveň. Dôvera, ktorú sme získali v priebehu rokov, bude z hľadiska predaja a výroby vizuálne vyjadrená na ISH-u.

Vo Frankfurte sa predstavíme s odvážnejším prístupom ako minulý rok, a to nielen s našimi najnovšími produktami, ale aj s pevnými zásadami našej talianskej spoločnosti, spolu s jej hodnotami, cieľmi, ľuďmi a pracovnými priestormi, s ktorými sa každodenne stretávame.

Už na prvý pohľad každý pozná, ako má poctivá talianska výroba blízko k srdcu Caleffi: prevládajúcimi farbami sú biela, červená a zelená, teda úmyselná a strategická voľba, ktorá reprezentuje taliansku národnú vlajku. Ako lepšie vyjadriť našu hrdosť na zručnosť a talent talianskeho národa? Táto viera v poctivú prácu a schopnosť talianov nás sprevádza viac než šesť desaťročí.

Ďalším cieľom je priblížiť našu materskú spoločnosť k medzinárodnému trhu. Fyzická prítomnosť CUBOROSSO-a, ktorá zahŕňa Caleffi vo formáte virtuálnej reality, nám umožňuje odhaliť naše priestory a dôverný pohľad do podnikateľských praktík a hodnôt.

Reprodukcia nášho výskumného centra posilňuje myšlienku investícií do technológii, materiálov alebo inovácie v najširšom zmysle slova. Účastníkom v rámci projektu Caleffi Experience ponúka zážitok, ktorý stojí za povšimnutie. Prostredníctvom zvuku, obrazov a digitálnej komunikácie ponúkame vzrušujúci zážitok, čím sme odhalili charakter našej spoločnosti a postavili sa na špičku v prístupe k zákazníkom. Návštevníkom umožňuje zažiť návštevu celej spoločnosti, prejsť chodby továrne a odhaliť centrálne body života spoločnosti - všetko v prvej osobe v 360° 3D virtuálnej realite.

Z architektonického uhľa pohľadu sa jedná o orientačný bod a jadro celého stánku Caleffi. Tento orientačný bod sa dá predstaviť ako náboj kolesa, z ktorého geometricky vychádzajú jednotlivé jednotky Caleffi. Z ideologického hľadiska sa Caleffi týmto prezentuje ako spoločnosť - nikdy však len ako nejaká štruktúra, oveľa viac práve podtrhuje vyobrazenie tradičných hodnôt a najvyšších hodnôt, ľudí samotných.

Stánok je rozdelený na tri hlavné priestory, z ktorých má každý svoj architektonický a symbolický význam.

- PRODUCT AREA > C+ PRODUKCIA

Efekt priemyslu a technické materiály jasne ukazujú na to, ako silne sa stotožňujeme s talianskym strojárstvom - oblasťou, ktorá vyrástla a kompetentne sa rozšírila na medzinárodnú úroveň bez toho, aby zabudla na vnútornú eleganciu svojich rodných koreňov. Jadro našej výroby sa nezmenilo, a preto sme vďaka pokroku a rozšíreniu ponuky komponentov pre vykurovanie a vodoinštalatérske systémy dosiahli úspech na svetových trhoch. To všetko vďaka starostlivosti o naše existujúce a nové, rozvíjajúce sa trhy.

Have you already downloaded the Caleffi Product Catalogue?

- CHD a BIM stĺp  > TERČ:  DIZAJNÉRI

CHD a BIM stĺp vytvára kruhovité miesto, ktoré návštevníkom poskytne náhľad do najnovšieho vývojárskeho softvéru pre dizajnérov vykurovacích a klimatizačných systémov a BIM knižníc.

Do you wish to know more about CHD?Do you wish to know more about BIM?

- HOSPITALITY AREA > STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV

Naša pozornosť smerom k našim hosťom a tiež naša túžba vybudovať tímového ducha - je presne to, čo dokonalo vyjadruje práve táto časť nášho stánku prevedená v teplých a príjemných materiáloch. Tu chceme zažiť príjemné momenty, intenzívne a súčasné pokojné – prostredie pre súkromné momenty s harmonickým dotykom atmosféry a výbornú taliansku kuchyňu.