01 March 2018

Caleffi produkty vybrané pre "Percorso Efficienza e Innovazione" na MCE 2018

Tri Caleffi produkty boli vybrané pre "Percorso Efficienza e Innovazione“ (Efektívnosť a Inovácia) na MCE 2018 DYNAMICAL®, DISCALSLIM® e LEGIOMIX®

Nový formát tento rok pre túto iniciatívu

Táto iniciatíva vždy prezentovala produkty a riešenia, ktoré vynikajú vďaka ich inovácie, nie len v technických pojmoch. Tento rok bude verejnosti dostupná aj za hranicami veľtrhu v prístupnejšom formáte. Percorso bude úzko prepojený s udalosťou MCE in Città na Piazza Gae Aulenti, čo umožní návštevníkom, v rámci interaktívnych inštalácií, sa presvedčiť na vlastné oči, aké šokujúce množstvo odpadu sa vytvorí každý deň: odpadová voda a stratená energia, prieskum ich zdrojov a tiež kvalita vzduchu, ktorý dýchame, s cieľom propagácie udržateľnejšieho životného štýlu.

Ako Massimiliano Pierini, riaditeľ Reed Exibitions Italia povedal v oficiálnej tlačovej správe.  „Nový formát Efficienza & Innovazione má dva ciele: na jednej strane podporovať odborníkov pri preskúmaní najdôležitejších technologických inovácií, ktoré sa budú prezentovať na Veľtrhu, a na druhej strane, zvýšiť informovanosť verejnosti, ktorá venuje pozornosť komfortu každodenného bývania, o problematike nehospodárnosti a boji proti plytvaniu. Cieľ je informovať verejnosť o inováciách ako spôsob zabezpečovania informovaných vzťahov s technikmi, ktorí inštalujú rôzne technológie v domácnostiach nás všetkých."

Sedemdesiat riešení v oblasti energetickej efektívnosti vybranými Polytechnikou Miláno budú k dispozícií na účely preskúmania pred, počas a tiež po udalosti ako aj na stánkoch na Veľtrhu samotnom.

Tri produkty, ktoré tento rok predložilo Caleffi boli prijaté - výsledok, na ktorý sme hrdí.

Tieto produkty budú nainštalované aj v BIM modeli rodinného domu konštruovaného milánskym Polytechnickým ABC Oddelením, ktorý bude k dispozícií najskôr na MEP BIM Forum ploche MCE 2018 (pavilón 2) všetkým návštevníkom Veľtrhu, ktorým bude umožnená interakcia s modelom a zažiť samotnú silu BIM technológie pre seba, a následne ako video verzia na Mostra Convegno Expocomfort digitálnych kanáloch.