25 Listopad 2019

Zabawa świąteczna - Dbamy o Twój spokój

Zbliża się czas świąt, czas radosny, czas spokoju, spotkań z najbliższymi, obdarowywania się upominkami i serdecznym słowem.
W tym magicznym okresie firma Caleffi Hydronic Solutions, pragnie zaprosić Państwa do świątecznej zabawy – DBAMY O TWÓJ SPOKÓJ*.

Zwycięzcy będą mogli spędzić niezapomniane chwile ze swoimi znajomymi na wykwintnej kolacji we włoskiej restauracji -  zainteresowani? A więc do dzieła!

Zaskocz nas, zaszalej, daj upust wyobraźni, a może wręcz odwrotnie- zachowaj stoicki spokój. Wybór należy do Ciebie.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie?
1 - W terminie od 25.11.2019 - 16.12.2019  zrób sobie selfie z naszym ekspozytorem 533 dostępnym u wybranych dystrybutorów Caleffi
2 - Zdjęcie wraz z danymi wyślij  na nasz adres e-mail: marketing.pl@caleffi.com
3 - Czekaj na wyniki zabawy, które ogłosimy 18.12.2019 r.

Ekspozytor dostępny jest u dystrybutorów firmy Caleffi hydronic Solutions.

Nagrodę główną, w postaci zaproszenia na kolację dla wszystkich osób znajdujących się na zdjęciu, oraz autora wraz z osobami towarzyszącymi w wybranej, lokalnej włoskiej restauracji przy udziale osoby odpowiedzialnej za organizację zabawy po stronie Caleffi, przyznamy trzem najbardziej kreatywnym zdjęciom.

Przyznamy również 10 wyróżnień w postaci świątecznego zestawu upominkowego.

Każde przesłane do nas zgłoszenie w postaci zdjęcia zostanie nagrodzone kompaktowym plecakiem Caleffi.

*Dbamy o Twój spokój, to hasło przyświecające nowej kampanii  z regulatorem ciśnienia w roli głównej!
Dzięki najwyższej jakości produktów wytwarzanych i oferowanych przez firmę Caleffi, Klient może zapomnieć o wszelkich obawach związanych z ich montażem, trwałością jak i późniejszym użytkowaniem.

Na rynku obecnych jest wiele wątpliwych ze względu na jakość pracy oraz jakość użytych do ich wytworzenia materiałów urządzeń, przypominających rozwiązania oferowane przez Caleffi. Stosowanie urządzeń, które nie zawsze są wytworzone pod nadzorem importera lub firmy, która je oferuje obarczone jest ryzykiem nie tylko nieprawidłowej pracy instalacji wodnej, ale może także stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia końcowego użytkownika. Niekontrolowane zastosowanie stopów mosiądzu oraz komponentów z tworzyw sztucznych może powodować wypłukiwanie szkodliwych substancji takich na przykład jak ołów, podczas pracy instalacji i w konsekwencji stwarzać zagrożenia dla zdrowia użytkowników końcowych. Caleffi jako producent ma nadzór i możliwość kontroli nad każdym etapem wytworzenia oferowanych przez nas urządzeń od fazy projektowej, poprzez produkcje z odpowiednich, certyfikowanych, najwyższej klasy jakościowej surowców i stopów mosiądzu do finalnego montażu i kontroli szczelności oraz poprawności pracy każdego regulatora. Każdy oryginalny produkt Caleffi oznaczony jest w odpowiedni sposób na korpusie urządzenia naszym znakiem firmowym.

Przywiązując najwyższą wagę do własności użytkowych oferowanych przez Caleffi produktów do Państwa dyspozycji pozostaje nasz dział techniczny oraz bogata biblioteka materiałów w postaci dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi oraz filmów instruktażowych, wszystkie informacje dostępne na www.caleffi.com

Zachęcamy do zabawy!
Na zgłoszenia czekamy pod adresem marketing.pl@caleffi.com do 16.12.2019 r. do godz. 23:59
Wyniki zabawy podamy w poście konkursowym na stronie www.caleffi.com w dniu 18.12.2019 r.

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN ZABAWY

Dane osobowe Uczestników i zwycięzców Zabawy będą przetwarzane zgodnie z zasadami o ochronie danych osobowych RODO zawartych w polityce prywatności, dostępnej pod adresem https://www.caleffi.com/poland/pl/privacy-policy
Przystępując do zabawy uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu i zaakceptował jego treść.
Jednocześnie uczestnik wyraża zgodę na publikację swojego imienia i pierwszej litery nazwiska oraz zgłoszenia konkursowego na stronie internetowej Zabawy.
Udzielenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w Zabawie.  

Zachęcamy do aktywnego udziału!