31 Lipiec 2019

Ubezpieczenie produktów i usług

Od początku działalności na rynku polskim dokładamy wszelkich starań, aby oferta Caleffi Poland Sp. z o.o. była możliwie kompletna oraz konkurencyjna, a także budowała poczucie solidności oraz bezpieczeństwa w relacjach biznesowych w Polsce. Miło jest nam poinformować o przedłużeniu obowiązującego ubezpieczenia na oferowane przez nas urządzenia Caleffi na kolejny okres rozliczeniowy.

Caleffi jako producent najwyższej jakości urządzeń dla rynku HVAC przykłada wiele uwagi oraz wkłada dużo wysiłku, aby dostarczać na rynek produkty spełniające najwyższe normy branżowe, co dla nas jest standardem. Ponadto także poprzez naszą dbałość o jakość wszystkich procesów w obrębie Firmy Caleffi dostarczamy komponenty, które poprzez swoją przewagę technologiczną oraz właściwości, znacznie przekraczają standardową długość eksploatacji oraz standardy bezpieczeństwa oferowanych urządzeń konkurencyjnych.

Produkty Caleffi dostępne w dystrybucji i oferowane przez Firmę Caleffi Poland sp. z o.o. na rynku polskim są ubezpieczone na kwotę: 10 milionów Euro.

Wierzymy, że nasze starania oraz tego typu gwarancje dotyczące produktów Caleffi udzielane przez międzynarodowych ubezpieczycieli przyczynią się do jeszcze większej wiarygodności i atrakcyjności oferowanych przez nas rozwiązań, co pozytywnie wpłynie na nasze długookresowe relacje biznesowe.

Zachęcamy do współpracy!