09 Wrzesień 2019

Sportowy weekend w Caleffi

Ubiegły weekend obfitował w sportowe atrakcje!
Ekipa Caleffi Poland Team po raz pierwszy w historii firmy, rywalizowała na trasie Poland Business Run 2019 - największym charytatywnym biegu biznesowym, pomagającym spełniać marzenia osób po amputacjach. 

Bieg odbywa się równocześnie w 8 największych miastach w Polsce w tym w Krakowie, gdzie mieści się siedziba Caleffi Poland. Bieg miał charakter sztafety. Każda z uczestniczek miała do pokonania 3,8 km. Nasze zawodniczki w składzie Lilianna (kapitan), Agata, Edyta, Basia i Ania, z bardzo dobrymi wynikami indywidualnymi, spisały się na medal, klasyfikując się w połowie stawki.

Bieg pod hasłem „Biegam. Pomagam!” miał na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem tym samym wpisuje się proaktywną politykę Caleffi.

W tym samym czasie w północnych Włoszech już po raz trzeci firma Caleffi Poland miała zaszczyt gościć swoich instalatorów, na GRAND PRIX formuły 1 na Autodromo Nazionale w Monza we Włoszech. 

To już nasza tradycja. Osoby, które uzyskały najlepsze czasy w zabawie organizowanej w ramach trzeciej edycji „Szkoleń z Caleffi” miały możliwość, wraz z osobami towarzyszącymi, wzięcia udziału w prawdziwym święcie tej dyscypliny sportu.  Mamy nadzieję, że magiczna atmosfera miejsca pozostanie na długo w pamięci naszych partnerów. 

Tymczasem zapraszamy do udziału już w czwartej edycji „Szkoleń z Caleffi”, która rozpocznie się już w styczniu 2020 r.

Także w ten weekend odbył się tradycyjny, wrześniowy wyjazd motocyklowy do Włoch, o którym opowiemy już wkrótce – śledźcie nasze wpisy!