13 Marzec 2020

CALEFFI C+ GAME

W związku z wprowadzeniem przez odpowiedzialne za bezpieczeństwo organy zaleceń zmierzających do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa, z dniem 12.03.2020r. firma Caleffi ograniczyła do niezbędnego minimum kontakty osobiste swoich Pracowników na terenie Polski, odstępujemy także od realizacji planowanych spotkań, szkoleń, dni otwartych itp.
Informujemy także, że mimo obostrzeń nasze zakłady produkcyjne we Włoszech, a także magazyn: główny MAV we Włoszech oraz centrum logistyczne Caleffi Poland w Krakowie oraz  Dział Obsługi Handlowej  na dzień dzisiejszy pracują bez zakłóceń zapewniając obsługę łańcucha dostaw na dotychczasowym poziomie.

Równocześnie, wspierając spontaniczną akcję w mediach społecznościowych  #zostanwdomu zachęcamy do zachowania szczególnej ostrożności i zwrócenia się ku mediom elektronicznym, jako formy komunikacji.
Ten czas możemy wykorzystać atrakcyjnie korzystając na przykład z aplikacji: Caleffi C+ Game dostępnej w Google Play oraz App Store®

Zapraszamy do  skorzystania z CALEFFI C+ GAME i sprawdzenia swoich umiejętności i znajomości zagadnień związanych z instalacjami CO i CWU . Uczymy poprzez zabawę!
C + GAME ma wszystkie charakterystyczne cechy gry wideo, jednocześnie pomaga odkryć zalety i funkcje komponentów Caleffi do domowych instalacji wodnych i grzewczych. Zabawne, proste i innowacyjne! Każdy z poziomów gry prezentuje typowe problemy i zagadnienia występujące w instalacjach. Zabawa polega na rozwiązaniu problemu, umieszczając odpowiednio dobrane komponenty Caleffi we właściwej pozycji wewnątrz interaktywnych schematów projektowych instalacji. Korzystanie z naszej aplikacji pozwala w przystępny sposób zrozumieć zjawiska i problemy do rozwiązania, przed którymi staje każdy, kto ma do czynienia z instalacjami CO lub CWU: Handlowcy, Projektanci, Instalatorzy – Użytkownicy „Złote Rączki”…

Sprawdź się! - #zostanwdomu i rozwiąż interaktywne quizy z CALEFFI C+ GAME – najlepsi zostaną nargodzeni!
Szczegóły u przedstawicieli handlowych!
POBIERZ GRĘ