26 Kwiecień 2021

1961 - 2021 CALEFFI S.p.A. celebruje 60-lecie swojego działania

Bogate doświadczenie połączone z entuzjazmem młodych, utalentowanych ludzi pozostaną kluczowymi cechami pozwalającymi wpływać nam na przyszłość.

Caleffi 60th anniversary

W roku 1961, Pan Francesco Caleffi, nieustępliwy i obdarzony wizją przedsiębiorca, założył małą firmę: Caleffi, dostarczającą elementy wykonane z mosiądzu i stali do armatury sanitarnej, producentów zaworów i złączek. Po sześćdziesięciu latach, dzisiaj Caleffi S.p.A., jest zatrudniającą ponad 1300 pracowników, posiadającą 10 zakładów produkcyjnych we Włoszech i około 20 biur handlowych na całym świecie, Grupą  działającą w ponad 90 krajach Świata. Te same, przekazywane przez lata fundamentalne wartości naszej Firmy, pozostały niezmienione: ciężka praca, zaangażowanie, badania i rozwój, miłość i szacunek dla lokalności, dbałość o detale i włoskość. To fundamenty, na których kontynuujemy budowę przyszłości Caleffi.

Stałe pozostawanie w dialogu z naszymi Partnerami Biznesowymi; Dostawcami oraz Odbiorcami pozwoliło nam osiągnąć ten przełomowy moment w naszej historii: dumnie świętujemy jubileusz sześćdziesięciolecia działania naszej Firmy.

Działając przez te wszystkie lata zebraliśmy ocean doświadczeń, ekspercką wiedzę, umiejętności, a dzięki nieustającej innowacji wypracowaliśmy przełomową technologię, która pozwala nam wpływać na kształt rynku na którym działamy i być wzorcowym producentem komponentów do armatury regulującej i pomiarowej z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej, chłodnictwa, klimatyzacji i zaopatrzenia w wodę użytkową, wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych. Dla nas, tak samo jak dla Założyciela Firmy: oferowanie możliwie najlepszego rozwiązania technicznego dla problemu dotyczącego instalacji z jakim mierzy się użytkownik, wyprzedzenie jego oczekiwań w zakresie efektywności i jakości produktu – to sposób w jaki rozumiemy proces sprzedaży wytwarzanych przez nas urządzeń i rozwiązań. 

Przez ostatnie sześćdziesiąt lat zmieniały się trendy, mijały dekady, doświadczaliśmy wielu wydarzeń, ale ostatni rok był zdecydowanie najbardziej wymagającym okresem w naszej historii, a także dla nas wszystkich. Szanując nasze pochodzenie, przywiązanie do  lokalności z której się wywodzimy staraliśmy się pozytywnie wpłynąć na nasze najbliższe otoczenie i społeczność. Jednym z najważniejszych elementów dążenia do doskonałości jest umiejętność skupienia się na najbliższej, lokalnej społeczności i zwłaszcza w trudnych chwilach wspieranie działań odpowiedzialnych społecznie oraz poszanowania godności ludzkiej. Wiemy, że współdziałając jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze rezultaty, dlatego wierzymy, że działając w ten sposób mamy realny wpływ i dajemy napęd dla kolejnych, nie tylko naszych, bezinteresownych działań w tym obszarze.

To, co sobie życzymy z okazji jubileuszu, to możliwość dalszej kontynuacji naszej działalności na rynku, na który mamy wpływ, z jeszcze lepszym wykorzystaniem naszej solidności, dojrzałości, odpowiedzialności i wiedzy, którą zdobyliśmy przez ostatnie sześćdziesiąt lat wspólnej pracy. Oraz  także tego, aby te wszystkie cechy pozostały w dalszym ciągu wsparte i napędzane oryginalną pasją, jaka towarzyszyła założycielowi Firmy Panu Francesco Caleffi, którą podtrzymuje i kontynuuje obecnie jego syn Marco Caleffi stojący na czele Grupy Caleffi.

POZNAJ HISTORIĘ Caleffi