Europejski lider w produkcji komponentów do układów ogrzewania, klimatyzacji, instalacji wody użytkowej zarówno dla użytku domowego i instytucyjnego w roku 2011 celebrował pięćdziesięciolecie swojej działalności. Włoska Firma jest sercem i siłą napędową międzynarodowej grupy firm zatrudniającej ponad tysiąc pracowników w kilkunastu oddziałach na całym świecie.

Caleffi

Założona w roku 1978 jest wiodącym włoskim przedsiębiorstwem w sektorze ogrzewania oraz chłodzenia podłogowego i płaszczyznowego z w pełni wdrożonym systemem zapewnienia jakości UNI EN ISO 9001:2000. RDZ projektuje, produkuje i dostarcza kompletne systemy grzewcze i chłodzące. Firma zatrudnia obecnie 70 pracowników a obroty sięgają 40 milionów Euro. W ciągu ostatnich dziesięciu lat ponad 7000 instalatorów przeszło profesjonalne szkolenie w siedzibie Firmy RDZ we Włoszech.

RDZ

Táto firma pôsobí v odbore vzduchotechniky, zažíva ako dlhodobý partner firmy Caleffi veľké úspechy v severnej Európe. To umožňuje prudký rozmach firmy a tiež posilnenie jej pozície v Anglosaských krajinách, konkrétne Spojené Kráľovstvo v Írsku. Je tomu tak predovšetkým vďaka jej vysokej kvalifikácií v odbore a výbornej organizácií predaja. Od roku 1987 tak majú zákazníci v týchto anglicky hovoriacich krajinách možnosť spoľahnúť sa na produkty vysokej kvality, ktorá firma poskytuje, rovnako ako na skvelú úroveň jej služieb.

Altecnic

Firma Pressco w grupie Caleffi odpowiada za przetwarzanie mosiądzu poprzez obróbkę w procesie odkuwania na gorąco. Park maszynowy to 21 maszyn o sile nacisku od 200 do 800t, zdolnych do produkcji odkuwek o wadze od 40 do 6000 gr, oraz 7 w pełni automatycznych maszyn do wstępnej obróbki mechanicznej po odkuciu. Dostępna technologia pozwala na produkcję różnych powierzchni produktów w tym: czarne, oszlifowane połyskowe, mechaniczne postarzony, piaskowany z różnym stopniem dokładności i jakości finalnego wykończenia a także oczywiście naturalny mosiężny.

Pressco

Utworzona w 1988 roku Firma Allvalve jest wiodącym dystrybutorem produktów w sektorze HVAC na rynku australijskim,  od wielu lat odnosi sukcesy w dystrybucji oraz obsłudze posprzedażowej i technicznej najwyższej jakości produktów Caleffi. Wieloletni partner biznesowy został w 2011 wchłonięty przez Grupę Caleffi i od tego roku jest integralną częścią tej organizacji budując z sukcesem jej pozycję na rynku australijskim nie zmieniając swojej dotychczasowej strategii pozostaje Firmą dostarczając Klientom rozwiązania kilku marek.

 

Allvalve

Founded in 1949, CRISTINA Rubinetterie has grown over the years to become one of the great "protagonists" of the industry, a true point of reference in the sanitary fittings articles market, able to anticipate the trends of design and to propose innovative, beautiful, functional solutions attentive to the environment. 

With 4 plants and a total of 35 thousand square meters of covered surface and 250 employees - CRISTINA S.r.l. is today more than ever proud of its made in Italy own production currently distributed to 70 countries.

Cristina