Společnost

Caleffi vyvíjí a vyrábí výrobky pro vytápění, klimatizace a instalační systémy. Dále pro kalorimetrii a specifické komponenty pro systémy pracující s obnovitelnými zdroji.

Prohlédněte si naše prezentace a ekonomické ukazatele jako je výše obratu a investic. Zjistíte také kde se Caleffi vyrábí, kolik nás ve firmě pracuje, a ve kterých všech zemích působíme.

 

 

PROCHÁZET DATA

Mise

MISE

To, že je Caleffi lídrem v éře globalizace v 50 zemích znamená, že jsme zvládli homogenně implementovat naše procesy napříč různými státy, zaměřili se u toho na inovaci a vždy respektovali základní pilíře naší filozie.

NAŠE FILOZOFIE

CERTIFIKACE

Caleffi se neustále snaží pokrývat požadavky definované normami ISO. Máme také přísnou politiku kontroly kvality, vlivu na životní prostředí a zdraví a bezpečnosti při práci.

VŠECHNY CERTIFIKÁTY

Portfolio

PORTFOLIO

Hlavní zaměření našich výrobků jsou vytápění, instalace, kalorimetrie a systémy s obnovitelnými zdroji.

procházet případové studie

Historie

HISTORIE

 

Celá historie Caleffi v detailní exkurzi: od počátků v roce 1961, přes rozmach v 80. letech až po mezinárodní prodejní expanzí v devadesátkách. Prožijte si takové naše milníky jako je vybudování unikátního výzkumného centra CUBOROSSO nebo automatického skladu MAV.

 

PROLISTOVAT MILNÍKY

ORGANIZAČNÍ DIAGRAM

Hlavní struktura italského vedení společnosti Caleffi S.p.A., od Prezidenta Marco Caleffi po jednotlivé divize organizačního diagramu naší společnosti.

 

 

 

Organizační diagram vedení