16 Leden 2018

BIM: MODELY, NOVINKY A KNOW-HOW

Nový rok, nové logo a nový web. bim.caleffi.com je naše nová webová stránka, kterou výhradně věnujeme všemu souvisejícímu se světem BIM souborů Caleffi výrobků. Tento web: 

  • integruje BIMObject a umožňuje stažení více než 300 různých Revit rodin našich produktů - a toto číslo nadále poroste. 
  • obsahuje novinky týkající se specificky akcí, které organizujeme
  • nabízí aktuální updaty z italského a světového trhu
  • modeluje typová schémata a umožňuje jejich stažení.

 

 

Všechny původní Revit soubory budou z naší domovské stránky odebrány a nahrazeny přímým odkazem právě na novou stránku BIM. Tento unikátní prostor se stane středobodem všeho, co souvisí s problematikou BIM.

BIM je v současnosti velmi aktuální, trendy a je o něj obrovský zájem. Proto již delší dobu pracujeme na tom, abychom hluboké znalosti, které jsme získali z této oblasti, sdíleli s vámi všemi, zainteresovanými stranami, s nimiž pravidelně spolupracujeme - akademickými institucemi, projektanty a staviteli.

Na internetových stránkách budeme v průběhu roku zveřejňovat množství zajímavých informací a novinek z vývoje, včetně BIM modelu naší laboratoře CUBOROSSO. Součástí webu bude online představení modelu celého "standardního" topného systému a dalších rozsáhlejších projektů, ve kterých budou také přímo zahrnuty některé z výrobních prostor Caleffi.


 Pro jakékoli informace či dotazy, ale zejména pro vaši zpětnou vazbu, uvítáme, když nás kontaktujete na adrese bim@caleffi.com