14 Ekim 2019

Yepyeni bir soluk, IDRAULICA!

Büyük bir heyecan ve sevinçle Idraulica'nın ilk sayısını ilginize sunuyoruz.

İtalya'da 28 yıl önce başlayan Idraulica serüveni, ABD, Fransa, Portekiz'in de aralarında olduğu birçok ülkede devam ediyor.

Idraulica'nın Türkiye'deki doğuşu ise Caleffi Türkiye'nin 3 yılı doldurması ile vücut buldu. Şirket felsefemiz olan inovasyon ve teknik kuvvetimize tamamlayıcı olarak gördüğümüz bu yayın, umuyoruz ki sektörde önemli bir yere sahip olacak ve birçok sektör uzmanına yarar sağlayacak.

Her yıl Ekim ayında yayınlayacağımız Idraulica'nın ilk sayısının "Teknik Referans Noktası" olması için özel çaba sarf ettik. Bu ve sonraki çıkacak sayılarımızın içeriğini hazırlarken hedefimiz ülkemizin ve sektörümüzün ihtiyaç kriterlerini belirleyerek; teknik bilgileri en yalın hali ile sizlerle buluşturmak olacak. Bu işi yaparken de, yukarıda belirttiğimiz "Teknik Referans Noktası" iddiasının ağırlığı ve sorumluluğunun bilinciyle hareket ediyor olacağız.

Idraulica'nın adı ve sahası bellidir: Caleffi'nin 55 yıllık tecrübesi ve birikimi ile oluşturulmuştur. Elbette ki böylesine zor ve büyük bir projeyi tek başımıza üstlenmedik. Öncelikle sınır tanımaz yardımları için Caleffi İtalya'ya, destekleri için takım arkadaşlarımıza ve bize bu fırsatı yaratan Genel Müdürümüz Serkan Sungun'a sonsuz teşekkürler ederiz.

Bu dergiye günlerimizi ve saatlerimizi harcarken; bitecek mi diye korku yaşadığımız anlarda dahi yeni bir şey var etmenin heyecanı bizi her daim Idraulica'ya tekrar bağladı.

Şimdi bu heyecanı sizlerle paylaşma zamanı...

OKUMAK İÇİN TIKLAYIN