20 Şubat 2019

ISH Frankfurt 2019: Yeni Salon, Yeni Stant

ISH Fuarında Caleffi: Yeni Salon, Yeni Stant
Salon 9.1 A42

Caleffi ISH 2019 Frankfurt fuarına yeni bir boyutta giriyor.

Caleffi ve diğer HVAC markaları ağırlayacak fuar alanı değişti. Messe Frankfurt’un yeni tasarımı, salonların ve farklı sektörlerin yeniden düzenlenmesine yol açtı. Bu nedenle hepimiz kalıcı olarak hizmete kapatılmış tarihi Salon 10.1’e veda ediyoruz ve çeşitli avantajlar sunan Salon 9.1’de yer alıyoruz.

Fark edilecek ilk özellik salon yüksekliğinin artışı oldu. Bu sayede yıllardır istediğimiz 4 metrelik stant yüksekliği mümkün hale geldi. Dahası, bu gelişme, şirketimizin en güçlü sembollerinden CUBOROSSO’nun Frankfurt’a taşınmasını sağladı.

MERAK EDENLER İÇİN: Resmi hashtag: #ISH19 - Caleffi'den bahsetmek isterseniz: hashtag #ISH19Caleffi.

ISH Frankfurt RESMİ İNTERNET SİTESİ

Bu sene ISH Fuarında uluslararasılaşma yönündeki çabamızın bir parçası olarak, stant alanımızı genişletmeyi tercih ettik.

ISH, sektörümüzün önde gelen ticaret fuarıdır. Ayrıca bu alandaki en köklü fuar olup hem gelen HVAC profesyonelleri hem de farklı ülkeden gelen ziyaretçilerin çeşitliliğini açısından en geniş katılım oranına sahiptir. Katılımcı istatistiklerinden de görüleceği üzere, ISH, hem Avrupa hem de dünya endüstrisi için odak noktasıdır. Bu bağlamda 2019 senesinde en büyük stantlardan birine sahip olacak Caleffi için ISH, hem tarihi bir sembol hem de yenilenmeyi temsil eden bir organizasyon olacak.

Çevremize verdiğimiz mesaj oldukça net ve güçlü. Son attığımız bu adımla dünya genelinde kendimizi yeniden konumlandırıyoruz. Yıllar boyunca kazandığımız özgüveni – hem satış hem üretim anlamında – ISH fuarında görsel olarak ifade ediyoruz.

Daha cesur bir yaklaşımla Frankfurt’ta sadece son çıkan ürünlerimizle değil; bir bütün olarak tüm şirket değerlerimiz, hedeflerimiz, çalışanlarımız ve günlük hayatta içerisinde bulunduğumuz çalışma alanlarımızla bulunacağız.

Bir diğer amacımız ise şirketimizi uluslararası pazara somut anlamda getirmek. AR-GE merkezimiz CUBOROSSO’nun (Kırmızı Küp’ün) fiziksel varlığı Caleffi uygulamalarının ve değerlerinin ayrıcalıklı bir görünümünü sunmayı mümkün kıldı.

AR-GE merkezimizin minyatürünün fuardaki varlığı teknolojiye, kaliteli malzemeye ve inovasyona yatırım konseptimizi en geniş anlamda pekiştiriyor. Caleffi Experience (Caleffi Deneyimi) projesi kapsamında katılımcılara sürükleyici bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Dijital iletişimin gücünden yararlanarak hem görsel hem duysal bir deneyim sunmak amacıyla 360° 3D sanal gerçeklik gözlükleri ile ziyaretçilerimize şirketimizin kapılarını açtık. Amacımız bizlerin her gün içerisinde bulunduğu binaları, koridorları, üretim tesislerini ve depomuzu dolaşmalarını sağlayarak Caleffi’nin karakterini ve kalbinin merkezlerini ziyaretçilerimize göstermek, Caleffi deneyimini yaşamalarını sağlamak.

Dahası, CUBOROSSO, mimari açıdan incelendiğinde tüm standın ortasında, şirketin çekirdeği olarak kurgulandı. Caleffi’yi kesin olarak temsil eden ve hem yapısal hem de duysal gücü ile Caleffi’nin karakteriyle standa damgasını vuran bir konumlanışa sahip olacak.

Ve şimdi stanttaki üç diğer ana alana geldik. Bu 3 alanın her biri mimari ve sembolik anlamlar taşımaktadır:

- ÜRÜN ALANI > C+ ÜRETİM

Endüstriyel tutumumuz ve kullandığımız teknik malzemeler mühendislik sektörü ile ne kadar güçlü bir şekilde özleştiğimizi gösteriyor. Bu alanda geleneksel değerlere ihanet etmeden hızla büyüyor ve başarıyla uluslararası düzeyde yayılıyoruz. Üretim merkezimiz değişmedi, bununla birlikte sürekli gelişen ve gittikçe artan taleplerin olduğu bir Pazar için ısıtma ve hidronik sistem bileşenleri tekliflerimizi genişlettik. Dünya pazarına dev adımlarla girdik.

CaleffI ÜRÜN KATALOĞUNU İNCELEMİŞ MİYDİNİZ?

- CHD ve BIM Bölümü > HEDEF: TASARIMCILAR

CHD (Caleffi Hydronic Design) ve BIM bölümüne özel HVAC Tasarımcıları ve BIM kütüphanesi için yazılım platformundaki en son gelişmeler hakkında fikir veren dairesel bir alan yaratıldı.

CHD HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İSTER MİSİNİZ?BIM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İSTER MİSİNİZ?

- ZİYARETÇİ AĞIRLAMA ALANI > MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Konuklarımıza verdiğimiz önem ve bir takım ruhu oluşturma arzumuzu bu misafirperver alanı sıcak ve konforlu malzemelerle döşeyerek ifade ettik. Bu özel alanda hoş bir uyum ve harika İtalyan yemekleriyle ziyaretçilerimize keyifli bir deneyim yaşatmak istiyoruz.