24 May 2021

CALEFFI IS FLOWING EXPERTISE

Araştırma. Özveri. Yatırım. Yüksek teknoloji. Konfor. Güvenilirlik. Kalite. Sürekli değişim. Made in Italy.
Tüm bu saydıklarımız, Caleffi'de her zaman savunduğumuz değerlerdir. Her zaman bir adım ileriye bakmamızı sağlayan bir uzmanlık akışına sahibiz ve hikâyemizi anlatmanın yeni bir yolunu seçtik.

 

UZMANLIK AKIŞI: SÜREKLİ GELİŞEN UZMANLIK AKIŞIMIZ

Isıtma ve sıhhi tesisat çözümlerimiz ile 60 yılı aşkın süredir yaşadığımız ve çalıştığımız mekânların konforunu yeniden tasarlıyoruz. Bu, yıllar içinde müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle sürekli fikir alışverişinde bulunarak edindiğimiz uzmanlık, teknoloji, deneyim ve yeniliklerin akışı sayesindedir. Tüm sınırları zorlayan ve sürekli olarak standartlarımızı yeniden belirlememizi sağlayan bir akış. Geleceğe her zaman bir adım önde bakmamızı sağlayan bir akış.

Caleffi Flowing Expertise

Tüm bunlar, iletişimimizin merkezinde yer alan beş anahtar kelimeden oluşan uzmanlık akışı olarak vücut buluyor:

  1. HAYATIN AKIŞI
  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
  3. MADE IN CALEFFI
  4. GELECEK
  5. TEKNOLOJİ

Benzersizliğimizi ortaya koyan ve günlük hayatımızdan doğan beş kelime. Bu beş kelime, nesnel yaklaşımımızı ve süreçlere, ürünlere, insanlara ve sahada yaptığımız seçimlere dayalı kurumsal felsefemizi yansıtıyor. Birleştirildiklerinde ise daha şeffaf, gerçek ve filtresiz bir kurumsal kimlik oluşturuyorlar.

YENİ BİR İLETİŞİM AKIŞI

Uzmanlık akışımız bilgi birikimimizi, var olma şeklimizi paylaşarak mümkün olduğunca çok insana ulaşmak anlamına gelir. Bu nedenle, ısıtma ve sıhhi tesisat çözümlerimizi oluştururken Caleffi olarak iletişimimize oldukça özen gösteriyoruz.

Caleffi'nin yeni logo tasarımı, dünyamıza girenlere rehberlik eden bir keşif yolculuğudur. Akışımız, logomuzun piktogramından başlar ve çözümlerimizin dünyasında yol alarak onun en ayırt edici özelliği haline gelir.

Caleffi 60th Anniversary

Dinamik şekiller, canlı gradyanlar ve ikonik dilimiz; zaman içinde, pazar değiştikçe ürünleri ve uzmanlığı öğrenerek, geliştirerek ve iyileştirerek yaşam için doğru iklimi oluşturmaya çalışan bir şirketi tasvir eder.

İletişimimizdeki bu değişim, temasta olduğumuz noktalarda şimdiden görülmeye başladı. Dergilerde yer alan reklamlarımız, satış noktalarındaki roll-up'larımız / posterlerimiz, yazdığımız makalelerdeki yeni ses tonumuz, çevrimiçi portallarda ve sosyal medya sayfalarımızda yer alan ürünlerimiz vb...

Sosyal hesaplarımızda bizi takip edin LinkedIn, Facebook, Instagram ve YouTube

Yenilenme sürecimizin etkileri yakın zamanda internet sitemizde, dijital pazarlama çalışmalarımızda ve ürünlerimize özel hazırladığımız internet sayfalarımızda da görülecektir.

İletişimimizdeki bu evrim daha yeni başlıyor; uzmanlık akışımız önümüzdeki yıllar içinde günlük yaşantımızda bile akışına devam edecek, hiç durmayacak.