Stand Install Fest

Install Fest Ukraine повернувся, і ми пишаємося тим, що знову відвідаємо цей фестиваль!

Дата

Install Fest Ukraine повернувся, і ми пишаємося тим, що знову відвідаємо цей фестиваль!

Ця професійна виставка в Україні орієнтована на монтажників та проектувальників систем опалення, водопостачання та кондиціонування. Це абсолютно новий формат для презентації продукту в індустрії ОВК та сантехніки.

Виставка була створена кілька років тому з метою створення професійної платформи для великих та відомих виробників кліматичного обладнання ринку, щоб максимально ефективно донести всю технічну інформацію про обладнання та інновації до українських інсталяторів і проектувальників.

Caleffi давно співпрацює з організаторами для того, щоб ця подія відбулася і надовго залишалася живою.

Проведення навчань в нашій сфері діяльності є однією з найважливіших цілей, так само, як і допомагати економіці України відновлюватися.

Ось невеликий попередній перегляд нашого стенду та короткий список продуктів, на яких ми збираємося зосередитися:

Клапан захисту від замерзання iStop® серії 108 запобігає потенційному пошкодженню обладнання та трубопроводу внаслідок утворення льоду в контурі системи теплового насосу

Магнітний фільтр CALEFFI XF забезпечує неперевершене очищення контуру системи теплового насоса для постійного захисту від домішок.

Додатковий малий магнітний фільтр CALEFFI XS під котлом відокремлює всі домішки, що містяться в системах настінних котлів, забезпечуючи їх ефективну роботу в довгостроковій перспективі та мінімізуючи споживання енергії.

Ми підтримуємо енергетичний перехід і прагнемо до більш ефективних систем

 

 

01-03 червня 2023
Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
СТЕНД A-12 
 

Stand Install Fest Kiev