13 Maj 2019

Zawody kolarskie - Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe

Caleffi Hydronic Solutions promuje zdrowy styl życia oraz inwestuje w obszary związane z odnawialnymi źródłami energii. Podchodzi z szacunkiem do zasobów, z których korzysta, zarówno w zakresie wykorzystywanych w procesie produkcji surowców, jak i energii niezbędnej do ich powstania i dystrybucji, w sposób możliwie oszczędny i świadomy.

Już po raz drugi, odbywające się w Krakowie prestiżowe zawody kolarskie Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, stały się okazją do zorganizowania spotkania integracyjnego pracowników firmy Caleffi. Tym razem na stracie pojawiło się dziewięciu śmiałków team’u Caleffi Poland. Krakowska trasa nie należy do najłatwiejszych z powodu długich podjazdów i glinianej nawierzchni. Zawody poprzedził tydzień ulewnych deszczy, co dodatkowo podniosło poprzeczkę. Na szczęście w dniu wyścigu 11 maja pojawiło się słońce. Imprezie głównej na trasie Grand Fondo (89 km) towarzyszyła możliwość wzięcia udziału w wyścigu na krótszych dystansach w tym Paradzie Rodzinnej. Zawodnicy Caleffi Poland, na wymagającej, miejscami śliskiej trasie wyścigu, pokazali się z jak najlepszej strony i szczęśliwie ukończyli wybrany dystans.

Zgodnie z duchem Caleffi jesteśmy za wspieramy aktywności naszych pracowników i ich rodzin, jako formy spędzania wolnego czasu. Rower jako alternatywne, czyste źródło transportu, doskonale wpisuje się w tę misję, zwłaszcza tu, w Krakowie mieście, które toczy walkę z zanieczyszczeniem powietrza. Zachęcamy wszystkich do aktywnego włączenia się w podobne działalności proekologiczne.

WIĘCEJ INFORMACJI - VENNA LIFE LANG MARATONY ROWEROWE