08 Styczeń 2019

Caleffi to brzmi dumnie!

Zapraszamy na krótką prezentację o naszej firmie

KIM JESTEŚMY?

Od 1961 roku jesteśmy włoskim liderem w zakresie produkcji komponentów do ogrzewania, klimatyzacji i instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii w budownictwie mieszkalnym oraz przemysłowym. Dostarczamy także rozwiązania przeznaczone do pomiarów.

PRODUKCJA

Cała linia produkcyjna zlokalizowana jest w północnych Włoszech. Proces produkcji został zoptymalizowany przez bliskość trzech zakładów Caleffi (Wszystkie zakłady produkcyjne zlokalizowane są w promieniu 10 km).
Caleffi na własne potrzeby wytwarza niezbędne ciągi technologiczne oraz narzędzia i automatykę wykorzystywaną w swoich zakładach. 

LOGISTYKA

Uruchomienie Automatyczngo Magazynu Wysokiego Składowania (MAV) usprawniło procesy logistyczne naszej Firmy i poprzez ich zoptymalizowanie poprawiło dostępność naszych produktów dla Klientów.
W magazynie znajduje się około 14,000 miejsc paletowych.

BADANIE I ROZWÓJ

Ośrodek badawczo-rozwojowy CUBOROSSO to budynek w pełni dedykowany naszym inżynierom i specjalistom, w którym możemy sprawdzać i porównywać wydajność naszych produktów oraz pracować nad nowymi rozwiązaniami. Wszystkie przeprowadzane w nim testy wykonywane są z wykorzystaniem alternatywnych źródeł energii:  solarnej, z biomasy i geotermalnej.

CERTYFIKACJA

Jakość prcesów produkcji nadzorowana jest podczas całego jej przebiegu. Dotyczy to wszystkich wytwarzanych w zakładach Caleffi komponentów. Produkty firmy Caleffi są w pełni zgodne z obowiązującymi normami i przepisami: CE oraz krajowymi certyfikatami EN ISO 9001:2015 i EN ISO 14001:2015. Firma Caleffi stale podnosi swoje wysokie standardy.

CALEFFI EXPERIENCE

Od początku istnienia inwestowaliśmy w programy edukacyjno-szkoleniowe dla naszych klientów. Tym samym przyczyniliśmy się do rozwoju know-how w świecie instalacji: CELEFI EXPERIENCE jest rezultatem naszego zaangażowania. Nasz kanał na YouTube, filmy instruktażowe, łatwy dostęp on-line do dokumentów technicznych i sprzedażowych, udział w targach, publikacje w czasopismach branżowych oraz liczne szkolenia to tylko niektóre podejmowane przez nas działania, dzięki którym możemy być w stałym kontakcie z naszymi Klientami.

SALA SZKOLENNIOWA

Obszar o powierzchni 250 m, na którym zajdują się panele demonstracyjne, prezentowane są filmy instruktażowe, przekroje produktów, instalacje systemów grzewczych i instalacyjnych.
To pełny obraz możliwości produkcyjnych Caleffi oparty na najnowocześniejszych technologiach.

CALEFFI BIM - JESTEŚMY GOTOWI

Idziemy naprzód. Nasze modele BIM oferują wsparcie projektantom na etapie ich projektowania, zapewniając cyfrowe modele realnych produktów. Pliki te zawierają podstawowe dane począwszy od materiałów po szczegółowe aspekty techniczne.

Pobierz broszurę