Firma

Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.

Zapoznaj się z informacjami o naszej firmie: prowadzonymi inwestycjami, wysokością obrotów, ilością pracowników, obsługiwanymi krajami i naszymi zakładami produkcyjnymi.

 

 

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ  NASZE CERTYFIKATY

Misja

MISJA

Bycie liderem w 50 krajach, w dobie globalizacji, oznacza wdrażanie jednorodnych międzynarodowych procesów, skupianie się na innowacyjności i poszanowanie podstaw naszej filozofii.

NASZA FILOZOFIA

CERTYFIKATY

Firma Caleffi jest organizacją stale pracującą nad podniesieniem jakości swojej działalności, wszystkie aktywności zmierzają do wypełnienia standardów opisanych w normach dotyczących jakości ISO.

CERTYFKATY

Portfolio

PORTFOLIO

Istniejące realizacje z wykorzystaniem naszych komponentów w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.

ZOBACZ

Historia

HISTORIA

Cała historia Caleffi w skrócie: od początków w 1961 r., przez intensywny rozwój w latach 80. po międzynarodową ekspansję rynkową w latach 90., oraz przełomowe etapy w rozwoju firmy, tj. utworzenie ośrodka badawczo-rozwojowego CUBOROSSO lub uruchomienie Automatycznego Magazynu Wysokiego Składowania MAV.

KAMIENIE MILOWE CALEFFI