Firma

Firma Caleffi to europejski lider w zakresie produkcji najwyższej jakości armatury regulującej i pomiarowej wykorzystywanej do zastosowań domowych i przemysłowych w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii. Od początku naszej działalności stawialiśmy na najwyższą jakość naszych wyrobów. Strategiczną decyzją naszej firmy było zlokalizowanie wszystkich naszych 10 zakładów produkcyjnych we Włoszech, gdzie produkujemy cały asortyment. Mamy dzięki temu pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym i skracamy czas dostawy produktu na rynek do minimum.

Dowiedz się więcej o naszej firmie - planowanych inwestcjach, wysokości obrotów, ilości pracowników, obsługiwanych krajach oraz naszych zakładach produkcyjnych.

 

 

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ  NASZE CERTYFIKATY

Misja

MISJA

Bycie liderem w 50 krajach, w dobie globalizacji, oznacza wdrażanie jednorodnych międzynarodowych procesów, skupianie się na innowacyjności i poszanowanie podstaw naszej filozofii.

NASZA FILOZOFIA

CERTYFIKATY

 Firma Caleffi jest organizacją stale pracującą nad podnoszeniem jakości procesów oraz wyrobów. Dążymy do spełnienia standardów opisanych w normach dotyczących jakości ISO

CERTYFKATY

Portfolio

PORTFOLIO

Istniejące realizacje z wykorzystaniem naszych komponentów w sektorze ogrzewania, klimatyzacji, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii.

ZOBACZ

Historia

HISTORIA

Historia marki Caleffi w skrócie - od początków istnienia firmy, czyli w 1961 r., przez intensywny rozwój w latach 80., po międzynarodową ekspansję rynkową w latach 90. oraz przełomowe etapy w rozwoju firmy, tj. utworzenie ośrodka badawczo-rozwojowego CUBOROSSO lub uruchomienie automatycznego magazynu wysokiego składowania MAV.

KAMIENIE MILOWE CALEFFI