Kom bij ons werken

Ons bedrijf en kwaliteitsbeleid stelt dat:
"Wij willen werken in een veilige en comfortabele werkomgeving, waar iedereen op de hoogte is van de risico's en kansen binnen jouw werkgebied. Een omgeving die je stimuleert tot verdere ontwikkeling op zowel persoonlijk als zakelijk vlak."

Interesse om bij ons te komen werken?
We ontvangen graag je CV, ook als er momenteel geen vacature voor jou beschikbaar is.

Ik zou graag werken in:

Vacatures

    1. Regionalny Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno - Handlowy

    2. Land:
      Polen
    3. Datum:
      31/03/2017
    4. Omschrijving:

      Regionalny Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno - Handlowy
      Region: WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA Numer referencyjny: 032017PL / WOJEWÓDZTWO

      Opis stanowiska:
      Ogłoszenie kierujemy do osób z doświadczeniem w branży techniki grzewczej i sanitarnej, głównym celem pracy na tym stanowisku pracy będzie utrzymywanie oraz budowa relacji handlowych oraz wsparcie techniczne produktów Firmy Caleffi wśród obecnych i przyszłych klientów w istniejącej polskiej sieci dystrybucji Firmy.

      Wymagania:
      Doświadczenie w branży HVAC na stanowiskach związanych z obsługą techniczno - handlową klientów
      Prawo jazdy
      Wysokie umiejętności interpersonalne

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z nr. referencyjnym na adres email: praca@caleffi.pl do dnia: 26.04.2017