25 Sausis 2019

Purvo separatoriai kompozicinio plastiko korpusu su magnetu DIRTMAG®

Nešvarumų separatoriai atskiria nešvarumus, kuriuos daugiausia sudaro smėlio ir rūdžių dalelės, cirkuliuojančios uždaros grandinės sistemose, su labai mažais hidrostatinio slėgio nuostoliais. Nešvarumai surenkami didelėje dekantavimo kameroje (kuriai atlikti valymo procedūras reikia retais intervalais), iš kuriuos jie gali būti pašalinti netgi sistemai veikiant.
DIRTMAG® nešvarumų separatorių serija taip pat yra įrengta su nuimamu magnetiniu žiedu, skirtu atskirti juodųjų metalų priemaišoms.
Šis nešvarumų separatorius, pagamintas naudojant kompozicinę medžiagą, skirtą specialiai naudoti oro kondicionavimo sistemose, yra itin universalus, nes gali būti montuojamas tiek ant horizontalių, tiek ant vertikalių vamzdžių.

Ši nešvarumų separatorių, įrengtų su magnetu, serija našiau atskiria ir surenka juodųjų metalų nešvarumus. Nešvarumai kaupiami nešvarumų separatoriaus korpuso viduje veikiant stipriam magnetiniam laukui, kurį sukuria magnetai, esantys specialiame išoriniame žiede.
Išorinis žiedas taip pat gali būti išimtas iš korpuso, kad įvyktų dekantavimas ir vėlesnis išmetimas, sistemai ir toliau veikiant.
Kadangi magnetinis žiedas yra nešvarumų separatoriaus korpuso išorėje, prietaiso hidraulinės charakteristikos išlieka nepakitusios.

Nešvarumų separatorius yra pagamintas naudojant polimerą, specialiai atrinktą šildymo ir vėsinimo sistemoms. Pagrindinės technopolimerų savybės:
– didelis atsparumas įtempiui, bet išlaikomas maksimalus pailgėjimas;
– didelis atsparumas įtrūkimams;
– labai maža drėgnio absorbcija, taigi mechaninė elgsena nekinta;
– didelis atsparumas nuolatinio srauto sukeliamam dilimui;
– našumo išlaikymas, kai yra temperatūros pokyčių;
– suderinamumas su grandinėse naudojamais glikoliais ir priedais.
Dėl šių pagrindinių medžiagos savybių ir tinkamo didelio įtempio sričių formavimo galima lyginti su paprastai nešvarumų separatorių gamyboje naudojamais metalais.

Techninės specifikacijos DIRTMAG®