17 Kovas 2021

Nauji paskirstymo kolektoriai, skirti efektyviam buitinio vandens paskirstymui

Naujieji Caleffi 359 serijos kolektoriai tinka kurti lanksčias buitinio vandens paskirstymo sistemas, atitinkančias saugos standartus, tuo pačiu labai supaprastinant priežiūros darbus. Didelis dėmesys taip pat buvo skiriamas tokiems pagrindiniams aspektams kaip kompaktiškas montavimas, dėžių apdailos estetika ir greiti recirkuliacinių vamzdžių sujungimai iš karšto vandens atšakų.

Caleffi buitinių vandens sistemų paskirstymo kolektoriaus produkto pranašumai

  • Kalibruotas pastovus slėgis ir srautas
  • Supaprastinta priežiūra su lengva prieiga prie uždarymo vožtuvų
  • Keletas apdailos dangtelių variantų puikiai pritaikomų bet kokiems poreikiams
  • Supaprastinta priežiūra su lengva prieiga prie uždarymo vožtuvų
  • Skirtas greitai prijungti recirkuliacijos vamzdžius iš karšto vandens tiekimo sistemų

Kodėl turėtumėte įdiegti buitinio vandens paskirstymo kolektorių?

Veiksminga buitinio vandens paskirstymo sistema turi suteikti tiek komforto, tiek ekonominių pranašumų, kad galutinis vartotojas galėtų išvengti brangios prekės, pavyzdžiui, geriamojo vandens, švaistymo. Be to, siekdamas užkirsti kelią pavojingų bakterijų, tokių kaip legionelių, dauginimuisi, Aukštosios sveikatos institutas pateikė tikslius nurodymus, kaip sukurti sistemą, pabrėždamas vandens stagnacijos vamzdžiuose prevencijos svarbą ir užtikrindamas tinkamas recirkuliacijos sistemas karštam vandeniui papildyti.

Projektuojant ir gaminant buitinio vandens paskirstymo sistemą, būtina garantuoti geriausią rezultatą galutiniam vartotojui.

Siekiant užtikrinti, kad galutiniam vartotojui nereikėtų pakęsti netinkamo ar per didelio srauto, vandens paskirstymo kolektoriai, prietaisams naudojantiems karštą arba šaltą vandenį vonios kambariuose ir virtuvėse, pvz., praustuvai, bidė, dušai ir kt. - turi sugebėti paskirstyti reikiamą vandens kiekį kiekvienam atskiram čiaupui, reikšmingai nepaveikdamas paskirstymo slėgio įvairiuose vartojimo taškuose.

Kolektorius taip pat yra patogus taškas prieigai prie sistemos atlikti paprastus įprastus patikrinimus ar priežiūros darbus gedimo atveju.

Kuriems įrenginiams skirtas 359 paskirstymo kolektorius?

Dėl plataus asortimento naujieji 359 serijos vidaus paskirstymo kolektoriai gali prisitaikyti prie bet kokio tipo įrenginių ir puikiai atitikti šiuos reikalavimus. Tiesą sakant, galima pasirinkti variantą su uždarymo vožtuvais kiekvienam individualiam naudojimui, su pagrindiniais uždarymo vožtuvais arba tiesiog uždarymo vožtuvų bloką be paskirstymo dalies.

  • 359 serijos kolektorius su uždarymo vožtuvais kiekvienam individualiam naudojimui turi dėžę su „push-to-open“ technologija, kad apdaila būtų prie sienos lygyje. Tai užtikrina, kad kolektorius puikiai integruosis į patalpą, kurioje jis sumontuotas, ir sumažins jo estetinį poveikį. Taip pat galima pasirinkti dangtelio plokštes su balta arba plieno apdaila. Uždarymo vožtuvuose yra keičiamos kasetės su dvigubo sandarinimo tarpiklių sistema, sukurta užtikrinti aukštą darbo patikimumą. Kartu su naudojamomis medžiagomis ši sistema sumažina darbinį sukimo momentą ir labai mažai tikėtina, kad kalkės gali sulaikyti uždarymo mechanizmą. Tvirtinimo metaliniais klipsais sistemos dėka paskirstymo kolektorius gali būti derinamas su užveržiamomis ar presuojamomis jungiamosiomis detalėmis, o tai yra idealu, kai montuotojas turi dirbti nepatogiose ar ankštose vietose. Tarp galimų priedų yra T formos jungčių rinkinys, kuris gali būti naudojamas prie kolektoriaus įleidimo angos. Ši sistema leidžia paprastai, greitai ir kompaktiškai pajungti recirkuliacijos vamzdį tiesiai į kolektoriaus dėžę, ne tik karšto vandens, bet ir šalto vandens, kad atitiktų naujausius reikalavimus.
  • 359 serijos kolektorius su pagrindiniais uždarymo vožtuvais gali izoliuoti visą paskirstymo dėžę nuo likusios sistemos. Naudojant šią konfigūraciją, nereikia prieiti prie viso kolektoriaus, kad būtų atlikta techninė priežiūra. Potinkinė dėžutė yra uždengta plokšte, kurioje yra tik dvi valdymo rankenėlės su „push to open“ technologija, užtikrinančia kolektiriaus valdymą. Uždarymo vožtuvai yra pagaminti iš specialių medžiagų, kad būtų užtikrintas mažas veikimo momentas, ir juos galima tiesiogiai pakeisti nuėmus tik uždarymo plokštę, nereikia patekti į dėžutės vidų. Šakos, skirtos recirkuliacijos vamzdžiams sujungti, yra įmontuotos tiesiai į kolektoriaus korpusą priešais uždarymo vožtuvus. Tai leidžia išvengti hidraulinių jungčių tose vietose, kurios nėra lengvai prieinamos priežiūrai. Kadangi šia versija negalima patekti į dėžutės vidų, pagrindiniams ir atšakiniams vamzdžiams sujungti reikia naudoti presavimo jungiamąsias detales.
  • Versija tik su pagrindiniais uždarymo vožtuvais. Kai būtina užtikrinti, kad būtų nuplaunami įvairūs įrenginiai, kad būtų išvengta terpės sąstingio, galima naudoti žiedo konfigūraciją arba konfigūraciją su praplovimo tašku. Šiems dviem tipams pakanka pagrindinio uždarymo vožtuvo bloko.

Naudojant šią konfigūraciją, įrenginys yra visiškai reguliuojamas ir skirtas prijungti tiek recirkuliacijos vamzdžius pagrindinėje įsiurbimo pusėje, tiek žiedų sujungimo šakas komunalinių paslaugų viduje. Kalbant apie kolektorių su pagrindiniais uždarymo vožtuvais, šis komponentas turi uždarymo plokštę su valdymo rankenėlėmis, todėl kambaryje ji yra visiškai nematoma.