22 Spalis 2021

Mūsų pastangos siekiant aplinkos tvarumo

Šiais metais mes visi kaip niekad anksčiau buvome informuoti apie aktualią aplinkos taršos problemą, mūsų veiksmų tvarumą ir žmonių gyvybės poveikį planetai.

2030 m. veiksmų planas žmonėms, planetai ir gerovei, ragina kiekvieną iš mūsų kiekvieną dieną atlikti savo vaidmenį kuriant skirtingą ir tvarų pasaulį.

Mes gavome iššūkį imtis aktyvesnio vaidmens ir su dideliu entuziazmu priėmėme šį iššūkį. Tiesą sakant, į savo strateginį įmonės tvarumo planą įtraukėme naujų tikslų.

MŪSŲ PROJEKTAS SU EUBAC

sostenibilità ambientale

VISOS GAMYBOJE NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS YRA TVARAUS PROCESO REZULTATAS

Per daugelį metų įgyvendinome daugybę tvarių veiklų. Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos padarėme, buvo atnaujinti savo gamyklas, kad jos būtų ekologiškos. Mechaninio apdirbimo skyriuje seną ventiliacijos įrangą pakeitėme naujos kartos įranga. Keliuose skyriuose nusprendėme naudoti LED apšvietimą ir visuose įrengėme kondensacinius katilus. Atlikus modernizavimo darbus taip pat buvo renovuotas Caleffi 1 (Fontaneto mieste) stogas: 36 % iš 47 000 kvadratinių metrų ploto dabar turi modernų atspindintį paviršių. Tikslas – per artimiausius kelerius metus užbaigti šiuos projektus, kad būtų ne tik sutaupyta daug energijos, bet ir efektyviai pagerintos darbo sąlygos.

Caleffi prioritetas taip pat yra gamybinių atliekų nebuvimas ir teršiančių medžiagų mažinimas. Kaip šildymo ir santechnikos komponentų bei sistemų gamintoja, mūsų įmonė kasmet apdoroja didžiulius kiekius žalvario.
Mes laikomės taisyklių, reikalaujančių naudoti mažai švino turinčius arba bešvinius lydinius tam tikrose šalyse. Siekdami neatsilikti nuo laiko, patenkinti rinkos poreikius vis ekologiškesniems gaminiams ir būsimiems teisiniams reikalavimams, daugelyje mūsų gaminių, platinamų visame pasaulyje, naudojame mažo švino lydinio komponentus.

5350..H

Be to, mes siekiame rasti sprendimus, kuriais būtų galima panaudoti 100 % mechaninio apdorojimo atliekų. Savo gamybinėse gamyklose montuojame naujoviškas sistemas, kad galėtume perdirbti žalvario ir alyvos bei emulsijos likučius, kurie atlieka lemiamą vaidmenį tam tikruose procesuose. Mes nieko nelaikome savaime suprantamu dalyku, o tai, kad galime tai daryti dideliais kiekiais, turi nepaprastą poveikį gamybai: mūsų alyvos perdirbimo sistema leidžia pakartotinai panaudoti daugiau nei 50 % naudotos alyvos per metus (90 tūkst. litrų) ir TTS sistema, skirta išsijoti, rūšiuoti ir surinkti 100 % pagamintų drožlių (daugiau nei 6 500 000 kilogramų).

 

 

Iš viso mūsų gamyklose kasmet apdorojama 1 000 000 kilogramų aukštos kokybės plastiko. Daugiau nei prieš 10 metų pradėjome galutinai perdirbti gamybos proceso medžiagų likučius. Šiandien, nuolat diegdami naujoves savo gamyklose, galime pakartotinai panaudoti ir perdirbti iki 98,5 %, surinkti viską, ką galima išvalyti ir pakartotinai panaudoti, iš naujo sumalti ir grąžinti į įrengimus arba rūšiuoti viską, ką gali perdirbti išorės įmonės.

Mūsų pagrindinis atkūrimo projektas taip pat apima plastikines pakuotes: kai kurioms linijoms ir konkretiems klientams nebenaudojame plastikinės vyniojimo plėvelės ir pakeitėme pakavimo sistemą. Dėl to per metus galime sunaudoti 6 tonomis mažiau pakavimo plastiko plėvelių.

Per pastaruosius dvejus metus įmonė pamažu mažina popieriaus ir kartono sąnaudas. Pristatėme naują atliekų rūšiavimo sistemą, strategiškai įdėdami 21 vertikalų presą, kad sutankintume ir surinktume didžiulius kiekius kartono (taip pat gaunamas plastikines pakuotes) į kompaktiškus ryšulius, kurie yra visiškai perdirbami.

Perdirbdami kartoną neleidžiame į atmosferą išleisti mažiausiai 300 tonų CO2. Tai prilygsta 2000 naujų medžių pasodinimui.

Vykdome kelis projektus ekologinio tvarumo srityje. Be to, ieškome sprendimų, kurie leistų mums ekologiškai nudažyti technopolimerus ir panaudoti iki 100 % tolesnio apdorojimo atliekų. Trumpai tariant, mes niekada nesustojame.

85 % MŪSŲ MEDŽIAGŲ PAGAMINAMA ITALIJOJE

Turime bendrą tvarumo viziją. Stengiamės sukurti gerą grupę, įtraukdami tiekėjus, personalą ir klientus. Mes gerai pažįstame visus savo tiekėjus ir su daugeliu iš jų esame užmezgę pasitikėjimu grįstus santykius, kurie buvo palaikomi daugelį metų, nes su mumis dirbantys asmenys privalo laikytis tų pačių etikos, socialinių ir kokybės standartų, kuriuos nustatėme patys. Per pastaruosius kelerius metus nusprendėme išlaikyti trumpą tiekimo grandinę: iš tikrųjų šiandien 98,7 % Caleffi gaminių gamybai naudojamų žaliavų gaunama iš Europos, o 85 % – tik iš Italijos. Šis sąmoningas pasirinkimas leidžia tiesiogiai ir nuolat stebėti savo tiekėjus, žymiai sumažinti CO2 emisiją ir užtikrinti, kad negautume medžiagų iš šalių, kuriose žmogaus darbas nėra vertinamas, negerbiamas ir nevystomas.

Caleffi Green

O MŪSŲ PAKUOTĖ? JI 100 % PERDIRBAMA

Esame įsipareigoję naudoti ekologiškas pakuotes, kad kuo labiau sumažintume savo prekių poveikį aplinkai, taip pat ieškome naujų be poveikio aplinkai pakuočių galimybių. Tuo tarpu savo klientus raginame tinkamai išmesti dėžutes ir apsaugines pakuotes.

Kaip? Nuo 2021 m. vasario mėn. laipsniškai papildome savo ikonines žaliąsias dėžutes nauju turiniu, t. y. išmetimo instrukcijomis, kurios dabar kaip niekad svarbios ir nurodytos ant pakuočių.
Esame įsitikinę, kad skaidresnis požiūris į savo klientus padės jiems neišmesti atliekų netinkamai ir nepatingėti vadovautis šalinimo instrukcijomis. Padedame jums padėti planetai, visiems kartu

ATRASK, KAIP PERDIRBTI MŪSŲ PAKUOTĘ