12 Gegužė 2022

Mūsų naujas produktų katalogas jau išleistas!

Laukimas baigėsi.

Mūsų naujas produktų katalogas jau prieinamas.

Informuojame jus, kad galėtumėte susipažinti su naujais produktais ir naujausiais atnaujinimais.


ŽVILGSNIS Į MŪSŲ DIDŽIAUSIAS NAUJIENAS

  • Į skyrių 1 įtraukėme naują skyrių, skirtą šilumos siurblių sistemų komponentams.
  • Sukūrėme naują kombinuotą slėgio valdymo grupę buitinėms vandens sistemoms.
  • Šiuolaikinio ir modernaus dizaino vonios kambariams mes pristatome visą asortimentą buitinio vandens sistemų paskirstymo kolektorių.

Šilumos siurblių sistemų komponentai

Mes tikime revoliucija, vykstančia namų šildymo ir vėsinimo srityje, ir investuojame į tyrimus, plėtrą ir procesus, kad sukurtume specifinius komponentus tokioms sistemoms. Mūsų tikslas – supaprastinti projektuotojų ir montuotojų darbą pereinamuoju etapu. Žinome, kad nėra lengva pereiti nuo tradicinių sistemų prie naujų – vis dėlto tai skatintina ir tvaru.

Įprastoje šilumos siurblio sistemos schemoje reikia tam tikrų pagrindinių komponentų. Mūsų pasiūlymas yra išsamus ir patenkina visus montavimo etapo poreikius. CALEFFI GARANTUOJA.

Kombinuota grupė slėgio kontrolei

Kombinuota grupė slėgio valdymo buitinėse vandens sistemose sujungia tris skirtingus įrenginius viename komponente: rutulinį uždarymo vožtuvą, slėgio mažinimo vožtuvą su filtru ir EA tipo atbulinį vožtuvą. Kombinuota grupė yra montuojama ant vamzdžio, tiekiančio vartotojams karštą arba šaltą vandenį, sumažina vandens, tiekiamo iš magistralinio tinklo, slėgį, neleidžia vandeniui patekti atgal į tinklą.

Buitinio vandens paskirstymo sistemų kolektoriai

Naudojami srautams valdyti ir paskirstyti buitinio vandens tiekimo grandinėse. Jie tiekiami jau sumontuoti plastikinėje instaliavimo dėžutėje, kad būtų lengviau nustatyti ir sumontuoti.
Estetinis raktas? Jų dangčius galima apdailinti taip, kaip jums patinka: sienų tapyba, plytelės, plieninė plokštė ir t. t. kas skirta šiuolaikiškam dekorui.


CALEFFI PRODUKTŲ KATALOGAS 2022 M