28 Gegužė 2020

eXtra Small Protection Pack

Caleffi rinkai pristato naująjį eXtra Small Protection Pack: rinkinį, kurį sudaro purvo atskyrimo filtras su magnetu ir du cheminiai priedai šildymo sistemoms valyti. Visapusis sprendimas, skirtas supaprastinti montuotojų, santechnikų ir techninės priežiūros darbuotojų darbą bei užtikrinti didesnį šildymo sistemų energijos vartojimo efektyvumą.

 

Technologinė pažanga padidino šildymo ir oro kondicionavimo sistemų energijos vartojimo efektyvumą, tačiau dėl to modernios inžinierinės sistemos taip pat dažniau genda.

Siekiant jas apsaugoti, UNI8065:2019 standarte apibrėžtas cheminių priedų ir fizinių vandens valymo sistemų derinio naudojimas, kuris gali užkirsti kelią korozijos ar atplaišų susidarymui bei pašalinti bet kokius nešvarumus šiluminėje terpėje. Nors vidutinio dydžio ir didelėse sistemose nesunku rasti vietos tokiems įrengiams, atskirose sistemose su prie sienos tvirtinamais katilais tai padaryti sunkiau..

Kaip žinia, purvo separatoriai yra gana didelių gabaritų, o cheminiams priedams reikia daug darbinės erdvės, kurios ne visada yra. Naujasis Caleffi Protection Pack yra tobulas sprendimas šioms problemoms išspręsti.

Po katilu esantis filtras su magnetu Caleffi XS® paprastai naudojamas priemaišoms atskirti, tačiau gali būti patogus sistemos prieigos taškas, naudojant „Fast“ cheminius priedus, pridedamus rinkinyje.

Prie sienos tvirtinami katilai paprastai įrengiami namuose, todėl svarbu, kad valymo įrenginiai nekristų į akis. Elegantiškos Caleffi XS® linijos paslepia mechaninę filtravimo sistemą; naudojamas plieninis tinklelis, kuris surenka visas talpykloje esančias priemaišas, kai veikia kartu su purvo atskyrimo kamera ir magnetu.

Trikryptis uždarymo vožtuvas izoliuoja purvo separatoriaus kamerą nuo likusios sistemos. Tai atitinka daugelio prie sienos tvirtinamų katilų gamintojų reikalavimus ir supaprastina techninės priežiūros darbus. Be to, Caleffi XS® turi skaidrius langus, todėl galima patikrinti jo užsikimšimo lygį ir imtis veiksmų tik tada, kai valymas iš tikrųjų reikalingas.

Naudojant specialų antgalį į sistemos kontūrą galime supurkšti C1 Fast Inhibitor, kad sistema būtų apsaugota nuo korozijos ir atplaišų. Sistemai plauti galima naudoti C3 Fast Cleaner.

“Fast” tipo priedai turi tą pačią cheminę formulę kaip ir įprasti, tačiau yra labai patogūs, nes tiekiami aukšto slėgio talpose, kurias netgi galima naudoti didelio slėgio sistemose.

Kiekvienas priedas gali apdoroti iki 150 litrų vandens – tai yra 15 radiatorių arba 120 m2 grindinio šildymo, kas atitinka vidutinį prie sienos tvirtinamo katilo sistemos dydį.

Taigi Caleffi Protection Pack KIT545900 gali patenkinti galiojančius reikalavimus net ir naudojant sistemas, kuriose sunku rasti prieigos tašką cheminiams priedams supurkšti, todėl užtikrinamas visiškas sistemos išvalymas ir aukšti energijos efektyvumo standartai visą sistemos naudojimo laikotarpį.