17 Gruodis 2021

DIRTMAGPRO®: du magnetai, dvigubas efektyvumas

Caleffi purvo atskirtuvas DIRTMAG® su korpusu pagamintu iš polimerų jau dešimt metų rinkoje! Šio jubiliejaus proga Caleffi papildė savo sėkmingą purvo atskirtuvų asortimentą naujuoju DIRTMAGPRO®. Šis naujas purvo atskirtuvas yra dar galingesnis ir veiksmingesnis, ypač labai užterštose sistemose.

Nors naujojo DIRTMAGPRO® išvaizda nesiskiria nuo atnaujinto patvaraus DIRTMAG®, keletas skirtumų slypi viduje. DIRTMAGPRO® yra su nauju novatorišku elementu, užtikrinančiu 30 % didesnį veiksmingumą, palyginti su klasikine versija.

DIRTMAGPRO® iš vidaus

Speciali modernizuoto vidinio elemento forma leidžia veiksmingai apdoroti didesnį srautą. Kadangi šis elementas surenka daugiau dalelių, jo konstrukcija buvo pakeista taip, kad tilptų papildomas vidinis magnetas. Magnetito atskyrimas pagerėja 40 %, palyginti su tradiciniu DIRTMAG®, todėl DIRTMAGPRO® labai tinkamas montuoti didesnėse arba labiau magnetitu užterštose sistemose.

Dėl šių savybių DIRTMAGPRO® yra vienas efektyviausių purvo atskirtuvų rinkoje.

Nors naująjį DIRTMAGPRO® galima naudoti ir įprastose ar mažesnėse sistemose, jose labiau rekomenduojame naudoti klasikinį DIRTMAG®.

DIRTMAGPRO® iš išorės

Kaip jau minėta, naujosios versijos išorė beveik nesiskiria nuo įprasto DIRTMAG®. Vienintelis skirtumas yra nuorinimo dangtelis, esantis purvo atskirtuvo viršuje, kurio padėtį teko pakeisti dėl papildomo magneto centre.
Kaip ir kitus polimerinius purvo atskirtuvus, DIRTMAGPRO® galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Papildomai galima naudoti is anskto suformuotą izoliacinį apvalkalą, taip užtikrinant paprastą montavimą ir saugią priežiūrą.

Energijos taupymas

Caleffi S.p.A. atlikti bandymai ir tyrimai parodė, kad Caleffi oro ir purvo atskirtuvai sumažina sistemų energijos sąnaudas iki 15 %.