26 Kovas 2019

Dinaminis radiatoriaus vožtuvas DYNAMICAL®

Naujas Caleffi DYNAMICAL® dinaminis radiatoriaus vožtuvas sujungia tris komponentus (termostatinį vožtuvą, išankstinio reguliavimo vožtuvą ir diferencinio slėgio reguliavimo vožtuvą), kad būtų optimaliai valdoma radiatoriaus šildymo galia. Vožtuvas taip pat riboja energijos eikvojimą ir apsaugo triukšmo būdingo kintamo srauto sistemose. Įrenginys turi specialią vožtuvo galvutę, kuri suteikia jam kompaktišką išvaizdą, labai panašią į įprastinius termostatinius vožtuvus, tiek tiesius, tiek montuojamus stačiu kampu.

PARSISIŲSKITE CALEFFI DYNAMICAL® SERIJOS PDF BUKLETĄ

  • KAIP VEIKIA CALEFFI DYNAMICAL®?

Diferencinio slėgio reguliatorius, kuris yra patalpintas vožtuvo galvutės viduje, palaiko išankstinio reguliavimo ir termostatinio vožtuvo ΔP pastovią vertę; tai įmanoma, nes slėgio matavimo jungtys, tiesiogiai sumontuotos vidiniame elemente, ir tai leidžia membranai reguliuoti obturatoriaus padėtį, atsižvelgiant į nuolat kintančias darbo sąlygas.
Laikydamas ΔP pastovią vertę, vidinis išankstinio reguliavimo vožtuvas gali apriboti maksimalų srautą iki šešių iš anksto kalibruotų verčių, taip efektyviai subalansuodamas srautą į įvairius grandinės radiatorius paprastu ir intuityviu būdu, naudojant pateiktą raktą ir skalę ant vožtuvo galvutės.
Termostatinis DYNAMICAL® vožtuvas taip pat gali veikti esant pastoviam ΔP, taip užtikrinant tinkamą srauto greitį, reaguojant į kambario temperatūros pokyčius, ir apsaugoti sistemą nuo pašalinių srauto garsų.

  • KODĖL MONTUOTOJAS TURĖTŲ RINKTIS CALEFFI DYNAMICAL®?

DYNAMICAL® dinaminis radiatoriaus vožtuvas labai supaprastina šildymo kontūro projektuotojo darbą matuojant ir apdorojant duomenis, o montuotojo darbą atliekant sistemos derinimą, su DYNAMICAL® visi procesai atliekami daug greičiau ir efektyviau.

 


Žiūrėkite DYNAMICAL® dinaminio radiatoriaus vožtuvo vaizdo įrašą, kad suprastumėte, kaip jis veikia