23 Birželis 2021

CALEFFI TEKANTI PATIRTIS

Tyrimai. Atsidavimas. Investicijos. Aukštosios technologijos. Komfortas. Patikimumas. Bendra kokybė. Nuolatiniai pokyčiai. Pagaminta Italijoje.
Tai visos vertybės, kuriomis mes, Caleffi, visada tikėjome. Mes skleidžiame patirtį, kuri leidžia mums visada žengti žingsnį į priekį, ir mes pasirinkome naują savo istorijos pasakojimo būdą.

 

TEKANTI PATIRTIS: MŪSŲ NUOLATINAI TOBULĖJANTIS PLĖTROS EKSPERTIZĖS SRAUTAS

Savo šildymo ir santechnikos sprendimais per 60 metų laikotarpį pertvarkėme erdvių, kuriuose gyvename, kuriame ir dirbame, patogumą. Tai įvyko dėka technologijų, patirties ir naujovių srauto, kurį įgijome per kelis dešimtmečius nuolat keisdamiesi idėjomis su savo klientais ir tiekėjais. Srautas, peržengiantis ribas, leidžiantis mums nuolat nustatyti etaloną.

Caleffi Flowing Expertise

Viso to rezultatas yra plati patirtis, kurią sudaro penki pagrindiniai žodžiai, kurie yra mūsų komunikacijos esmė:

1. GYVENIMO SRAUTAS
2. TVARUMAS
3. PAGAMINTA CALEFFI
4. ATEITIS
5. TECHNOLOGIJA

Penki žodžiai, kurie atskleidžia mūsų unikalumą ir kyla iš mūsų kasdienio gyvenimo. Penki žodžiai, atspindintys mūsų praktinį požiūrį, verslo filosofiją, paremtą procesais, produktais, žmonėmis ir pasirinkimais, kuriuos atliekame vietoje. Susijungę jie sudaro dar skaidresnę ir tikresnę, nefiltruotą korporacinę tapatybę.

NAUJAS KOMUNIKACIJOS SRAUTAS

Sklandi patirtis taip pat reiškia dalijimąsi savo patirtimi, buvimo būdu ir susisiekimu su kuo daugiau žmonių. Štai kodėl visam Caleffi bendravimui skiriame tiek pat dėmesio, kiek kurdami savo šildymo ir vandentiekio sprendimus. Naujasis Caleffi grafinis dizainas yra atradimų kelionė, kuri per savo vizualumą nukreipia tuos, kurie patenka į mūsų pasaulį. Tai yra tikrasis srautas, kuris prasideda nuo logotipo piktogramos ir prasiskverbia per mūsų sprendimų pasaulį, tampa jo skiriamuoju bruožu.

Caleffi 60th AnniversaryDinamiškos formos, ryškūs nuolydžiai ir žymi kalba vaizduoja įmonę, kuri stengiasi nustatyti tinkamą gyvenimo klimatą mokydamasi, kurdama ir tobulindama produktus ir patirtį laikui bėgant ir kintant rinkai.

Šį bendravimo pokytį jau galima pastebėti daugelyje mūsų sąlyčio taškų. Fiziniai, tokie kaip reklama prekybos žurnaluose, stendai ir plakatai mažmeninės prekybos vietose, naujas balso tonas straipsniuose techniniams žurnalams, produktų reklamjuostėse internetiniuose portaluose ir mūsų socialinės žiniasklaidos puslapiuose.

Stebėkite mus socialinėse paskyrose LinkedIn, Facebook ir YouTube

Netrukus jis bus pristatytas mūsų svetainėje, skaitmeninės rinkodaros maketuose ir produktų nukreipimo puslapiuose, kad galėtume užbaigti atnaujinimo procesą - taip pat ir vizualiai. Ši komunikacijos raida dar tik prasideda; ateinančiais metais tai skleis kasdienes situacijas, su kuriomis susiduriame kaip tekanti patirtis.