16 Vasaris 2022

CALEFFI grupė auga: kolektyvinė sėkmė

Caleffi Group 2021 metus baigia su nuostabiu laimėjimu: 426 mln. eurų konsoliduotos pajamos yra didžiulė sėkmė. Kolektyvinė sėkmė.

Palyginti su 2020 m., įmonės apyvarta augo 34 proc., o tai žymi didelį augimą ne tik Italijos, bet ir užsienio rinkose.

Pardavimų pasiskirstymas pagal rinkas: 63 % pardavimų užsienyje ir 37 % Italijoje. Tai rodo, kad mūsų įmonė yra pasiryžusi internacionalizuotis ir taip pat orientuojasi į vidaus rinką.
Praėjo keturiasdešimt metų nuo pirmojo filialo atidarymo Vokietijoje. Dabar Caleffi turi 10 filialų, taip pat 7 atstovybes ir agentūras, aptarnaujančias daugiau nei 90 šalių. Mūsų darbuotojų skaičius nuolat auga, o gamyba tebėra Italijoje, keturiose strateginėse gamyklose.

Siekdami toliau tvirtai augti ir tobulėti, nusprendėme toliau investuoti į užsienio filialus. 
Dėl to JAV filialas dabar turi dvigubai daugiau biuro patalpų ir svarsto galimybę padidinti savo sandėlį. Portugalijos filialas atnaujino savo istorinį pastatą Porte, kad padidintų jo efektyvumą, o Olandijos, Turkijos ir JK filialai optimizavo erdvių naudojimą ir modernizavo patalpas.Taip pat dirbame su didesniais projektais, pavyzdžiui, Vokietijoje ir Lenkijoje: atidarysime du naujus biurus Frankfurte ir Krokuvoje, kurie turėtų būti baigti iki 2023 m.

Atnaujiname savo gamybos patalpas Italijoje: plečiama Caleffi 3, Gattico-Veruno gamykla. Mums tai buvo labai reikalinga plėtra, nes tai leis patenkinti augančių pardavimų apimtis ir išlikti pažangiausiais gamybos technologijų srityje.

Šiomis investicijomis siekiama pagerinti mūsų veiklos rezultatus ir įgyti konkurencinį pranašumą, kuriuo visi galėsime džiaugtis vidutinės trukmės ir ilguoju laikotarpiu.
Štai kodėl norime su jumis pasidalinti šia žinia, nes didžiuojamės tuo, kuo tapo mūsų įmonė.