06 Gegužė 2019

Ar norite, kad jūsų sistema ilgai tarnautų? Pašalinkite orą ir purvą!

Oras ir purvas centrinėje šildymo sistemoje yra dažnai pasitaikančios problemos. Kad sistema ilgai ir efektyviai veiktų, svarbu turėti orui ir purvui skirtus separatorius.

Oras sistemoje

Dažnai nurodomos tokios problemos, kaip nepakankamai šildantys radiatoriai, erzinantys gurgėjimo garsai vamzdynuose ir poreikis dažnai rankiniu būdu nuorinti radiatorius, kyla dėl oro esančio šildymo sistemoje. Kitos problemos, kurios atsiskleidžia vėliau: anksčiau laiko sugendantys siurbliai, surūdiję radiatoriai ir vamzdžiai.

CALEFFI DISCAL® oro separatorius, skirtas nuolat automatiškai pašalinti orui iš šildymo ir aušinimo sistemų, esant labai nedideliems slėgio nuostoliams. Visiškai deaeruoto vandens cirkuliacija neleidžia orui kauptis vamzdžiuose ir radiatoriuose, padeda išvengti triukšmo, korozijos ir oro burbulų susiformavimo cirkuliacijos siurblyje. Šį oro separatorių galima sumontuoti horizontaliai ar vertikaliai.

Nėra vietos tradiciniam oro separatoriui? Nesirūpinkite. DISCALSLIM® Caleffi sukūrė specialiai naudoti mažose erdvėse. Jo ne tik kompaktiškas dizainas, bet ir universalus pajungimas – horizontaliai arba vertikaliai. Tačiau svarbu, kad oro išleidimo anga liktų nukreipta į viršų. Dėka universalios T formos vožtuvo jungties montavimas tampa greitas ir patogus.

Šis naujas oro separatorius pašalina didelius oro kiekius be rankinio darbo. Slėgio nuostoliai tikrai nedideli dėl specialios DISCALSLIM® vidinės konstrukcijos. Specialus saugus dangtelis apsaugo nuo pratekėjimų ir bet kokios žalos.

Purvo separatoriai

Geležies drožlės ir kiti centrinės šildymo sistemos teršalai gali apriboti siurblio srautą, dėl jų gali sumažėti pralaidumas. Galiausiai, dėl nuolat besikaupiančio magnetito gali būti suvartojama daugiau energijos ir net padaryta neatitaisoma žala šilumokaičiams. Todėl purvo separatoriai su magnetais yra labai svarbūs, siekiant užtikrinti ilgalaikį, efektyvų sistemos veikimą.

DIRTMAG® purvo separatorius su magnetu pašalina iš sistemos visus teršalus (įskaitant metalus). Galingas magnetas įtaisytas įrenginio apačioje, purvo surinkimo kameroje. Taip galimi ilgesni intervalai tarp aptarnavimų. DIRTMAG® galima greitai ir lengvai išvalyti dėl nuimamos išorinės magnetinės juostelės ir pilno pralaidumo išleidimo čiaupo.

Be to, šis oro separatorius DIRTMAG® užtikrina itin nedidelius slėgio nuostolius, jį galima montuoti horizontaliai ar vertikaliai.

PERŽIŪRĖKITE DISCAL® ORO SEPARATORIAUS PRODUKTO INFORMACIJOS LAPĄ ČIA

PERŽIŪRĖKITE DISCALSLIM® ORO SEPARATORIAUS PRODUKTO INFORMACIJOS LAPĄ ČIA

PERŽIŪRĖKITE DIRTMAG® PURVO SEPARATORIAUS PRODUKTO INFORMACIJOS LAPĄ ČIA