21 Balandis 2021

1961 - 2021 CALEFFI S.p.A. švenčia savo 60-metį

Mūsų turtinga patirtis ir didžiulis jaunų talentingų žmonių entuziazmas ir toliau vaidins pagrindinį vaidmenį mūsų sraute į ateitį

Caleffi 60th anniversary

1961 m. užsispyręs ir įžvalgus verslininkas Francesco Caleffi įkūrė mažą įmonę Caleffi, tiekiančią žalvario ir plieno komponentus čiaupų, jungiamųjų detalių ir vožtuvų pramonei. Praėjo šešiasdešimt metų, o šiandien Caleffi S.p.A., kurioje dirba daugiau nei 1 300 darbuotojų, 10 gamyklų Italijoje ir apie 20 prekybos biurų visame pasaulyje, išaugo į grupę, veikiančią daugiau nei 90 šalių. Pagrindinės jos vertybės, kurios buvo perduodamos per metus, visada išliko tos pačios: darbas, įsipareigojimas, tyrimai, plėtra, meilė vietinei vietovei, dėmesys detalėms ir itališkumas. Tai yra pagrindai, ant kurių mes ir toliau kuriame ateities Caleffi.

Mes didžiuojamės švęsdami tokią svarbią sukaktį, o tai, kad pasiekėme šį etapą, taip pat yra tai, kad nuolat palaikome dialogą su savo klientais ir tiekėjais. 

Per visus šiuos metus mes įgijome savo nuolatinę patirtį, įgūdžių, technologijų, patirties ir naujovių srautą, kuris leido mums tapti etalonu hidraulinio šildymo ir buitinių vandens sistemų komponentų gamintojams. Mums, kaip ir mūsų įkūrėjui, pardavimas reiškia klientų orientavimą, kai reikia pasirinkti techninius sprendimus, numatyti jų poreikius ir rasti geriausius sprendimus, kuriuos galime jiems pasiūlyti.

Per pastaruosius 60 metų mes išgyvenome epochas, tendencijas ir įvykius, tačiau šie praėjusieji metai tikrai buvo sunkiausi visiems. Mes stengėmės daryti pokyčius, nes turime tvirtą ryšį su vietine vietove. Mums kompetencijos užtikrinimas reiškia ir susitelkimą į vietos bendruomenę, socialinės atsakomybės ir pagarbos žmogiškam kapitalui skatinimą. Tikimės, kad veikėme kaip kitų nesavanaudiškų pastangų varomoji jėga, nes geriausių rezultatų galima pasiekti tik dirbant kartu.

Didžiausias mūsų noras yra tai, kad galėtume ir toliau verstis įprasta veikla mūsų rinkoje, pasitelkdami tvirtumą, brandą, patikimumą ir žinias, kurias įgijome per pirmuosius 60 metų. Visa tai ir norėdamas pasiekti to paties, ko mus išmokė Francesco Caleffi ir kurio sūnus Marco, kuris dabar vadovauja grupei, ir toliau siekia skatinti šias vertybes mumyse.

Caleffi ISTORIJA