Misija

Caleffi yra pirmaujantis aukštos kokybės itališkų šildymo, oro kondicionavimo ir santechnikos sistemų komponentų gamintojas, bei didelio našumo hidrotechninių sistemų tiekėjas.

Kompanijos sėkmė pagrįsta neginčytina kokybe, kuri priklauso nuo kiekvieno net ir mažiausio gamybos proceso etapo kokybės.

Todėl svarbūs visi mūsų darbuotojų veiksmai (nuo projektavimo, gamybos iki garantinio aptarnavimo).

Mums net mažiausia detalė yra svarbi, kadangi ji gali būti reikšminga ir turėti teigiamą poveikį visai sistemai. Puikiai tai suprasdama,Caleffi kompanija yra pasiryžusi dirbti taip, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi tiesiogiai dalyvaujantis bei esantis neatskiriama viso proceso dalimi, prisidedančia prie galutinio kokybės rezultato. 

Todėl mes siekiame – ir tai yra mūsų filosofija – skatinti sprendimus, kurie palankūs žmogiškiesiems ištekliams ir inovacijoms, kurių siekiame vadovaudamiesi griežtu moralės kodeksu, kuris mūsų poelgiais liudija mūsų sąžiningumą ir pagarbą prisiimtiems įsipareigojimams.

Vizija

 • LYDERYSTĖ

  Esame Italijoje pripažintas šildymo ir oro kondicionavimo komponentų gamybos buitiniam ir pramoniniam naudojimui lyderis. Mūsų tikslas yra išlaikyti šią pirmaujančią poziciją visoje šalyje.

 • GLOBALIZACIJA

  Esame įsteigę biurus daugiau nei 50 -yje šalių ir veikiame per vietinius filialus. Stipriai tikime vieningu ir koordinuotu internacionalizavimu.

  Mūsų ateities tikslas - įgyvendinti bendromis vertybėmis pagrįstą tarpkultūrinę rinkodaros programą.

 • INOVATYVUMAS

  Siekiant patenkinti realius rinkos reikalavimus, ketiname stiprinti savo MTTP programą. Žinome, kad šiuolaikiniame pasaulyje pagrindiniai veiksniai yra padidėjęs techninis pajėgumas bei geresnės technologijos.

Filosofija

 • KLIENTŲ APTARNAVIMAS

  Siekiame, kad mūsų klientų aptarnavimas būtų vis skrupulingesnis ir dėmesingesnis klientų poreikiams; pristatymo paslaugos, konsultavimas bei techninė pagalba išvystyta taip, kad būtų patenkinti visi klientų poreikiai.

 • PAGARBA APLINKAI 

  Gerbdami aplinką, kurioje gyvename, siekiame kiek įmanoma užtikrinti taupų energijos ir medžiagų naudojimą.

 • DARBO APLINKA

  Norime dirbti saugioje ir patogioje darbo aplinkoje, užtikrinti, kad visi yra susipažinę su jų veiklai būdingomis grėsmėmis. Darbo aplinka toliau skatina asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

 • PROFESINIS MOKYMAS

  Siekiame užtikrinti nuolatinį mokymąsi, kuris, mūsų manymu, yra būtinas norint įveikti nuolatinės technologijos evoliucijos kuriamus iššūkius.

 • RYŠIAI SU MŪSŲ PARTNERIAIS

  Manome, kad labai svarbu ir teisinga šiuos ryšius pagrįsti ištikimybe, skaidrumu ir bendradarbiavimu.

 • VERSLO SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

  Norime dirbti atsižvelgiant į visų su kompanijos veikla susijusių privačių ir viešųjų šalių teisėtus ekonominius, socialinius ir aplinkos apsaugos lūkesčius.