Kompanija Caleffi - itališkų buitinių ir pramoninių šildymo, oro kondicionavimo bei santechnikos sistemų komponentų gamybos lyderė. Kompanija Caleffi, siūlanti naujausius sistemų sprendimus, 2011 m. šventė savo veiklos penkiasdešimtmetį. Ši kompanija yra dalis tarptautinės grupės, kurios įvairiuose padaliniuose bei atstovybėse Europoje, Amerikose, Kinijoje, Japonijoje ir Australijoje dirba 1000 darbuotojų. 

Caleffi

RDZ buvo įkurta 1978 m. Tai Italijos verslo scenoje pirmaujanti bendrovė. Turinti UNI EN ISO 9001:2000 sertifikatą, projektuojanti ir kurianti grindų šildymo ir vėdinimo sistemas; centrinio šildymo ir vėdinimo sistemas, kurios montuojamos sienose bei lubose; temperatūrą reguliuojančius prietaisus bei oro valymo oro valymo sprendimus buitinėms ir pramoninėms sistemoms. Kompanijoje šiuo metu dirba apie 70 žmonių, įmonės apyvarta siekia apie 40 mln. eurų. Per pastaruosius 10 metų apie 7000 ŠVOK specialistų dalyvavo plačiai žinomuose mokymo kursuose kompanijos kongreso centre. 

RDZ

Ši ŠVOK įmonė patyrė didelę sėkmę šiaurės Europoje, taip pat yra ilgametė Caleffi partnerė, tad aukštos kvalifikacijos ir ypatingai išmanios pardavimų struktūros dėka, grupė gali įkurti tikrą tvirtovę anglosaksiškoje teritorijoje, ypač – Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje. Nuo 1987 m. šios teritorijos klientai gali pasikliauti aukščiausios kokybės produktais bei puikiu aptarnavimu. 

Altecnic

Caleffi grupėje esanti Pressco Spa įmonė pasišventusi žalvario presavimo ir mechaninio apdirbimo veiklai. Presavimo skyriuje yra 21 presai nuo 200 t iki 800 t, galintys gaminti nuo 40 g iki 6000 g sveriančius produktus, taip pat 7 automatizuotos kirpimo platformos. Klientams siūloma įvairi paviršių užbaigimo įvairovė: juodas, poliruotas, antikinis, poliruotas diržu, įvairaus šiurkštumo šlifuotas smėliasroviu, taip pat galimas atkaitintas ir įtempimus mažinantis terminis apdorojimas. Mechaninio apdirbimo skyrius specializuojasi įvairaus paviršiaus užbaigimo ir galvaninio apdirbimo galvučių (veržlių) gamyboje: padengtos nikeliu, chromu ir kt. Nauji modeliai bei visa būtina įranga kuriama ir tiriama pačioje gamykloje.   

Pressco

All Valve Industries kompanija įkurta 1988 m. Ji yra ŠVOK produktų platintojas, besimėgaujantis sėkme Australijos rinkose. 

Ilgametis Caleffi partneris 2011 m. tapo neatskiriama Grupės dalimi: kompanija efektyviai prekiauja mūsų produktais, tuo pačiu išlaikydama savo valdymo nepriklausomumą ir prekiavimo prekės ženklais modelį.

Allvalve

Įkurta 1949 m., „CRISTINA Rubinetterie“ bėgant metams išaugo ir tapo viena didžiausių pramonės įmonių, tikru atskaitos tašku santechnikos gaminių rinkoje, gebančia numatyti dizaino tendencijas ir siūlyti novatoriškus, gražius, funkcionalius, jautrius aplinkai sprendimus. Su 4 gamyklomis ir iš viso 35 tūkstančiais kvadratinių metrų dengto paviršiaus ir 250 darbuotojų - CRISTINA S.r.l. Šiandien labiau nei bet kada didžiuojasi savo Italijoje pagaminta produkcija, šiuo metu platinama 70 šalių.

Cristina

Ekinex yra iniciatyva, sukurta 2012 m., dėka automatikos technikos ekspertų ir ypač KNX standarto. Sukūręs pirmąjį sertifikuotų gaminių rinkinį, 2014 m. oficialiai paskelbė savo internetinę svetainę pasaulinei rinkai, leidžiančią susisiekti su daugeliu namų ir pastatų automatikos operatorių, architektų ir interjero dizainerių.

Šiandien Ekinex tiesiogiai veikia 98 pasaulio šalyse, eksportuodama savo patirtį ir tipišką itališką kokybės dizainą. Mūsų tyrimų ir plėtros laboratorijos sukūrė namų ir pastatų valdymo sistemas, kurios sujungia namų automatikos technologijos ir inovacijų vertę, dizaino estetiką ir dėmesį detalėms.

Ekinex