Kompanija

Caleffi kuria ir gamina komponentus šildymo, oro kondicionavimo, santechnikos, šilumos apskaitos ir  atsinaujinančios energijos sistemoms.

Peržiūrėkite mūsų pristatymus, apyvartos ir investicijų tendencijas, sužinokite darbuotojų skaičių, aptarnaujamas šalis ir gamybos įmones.

 

ATRASKITE

Misija

MISIJA

Būti lyderiu 50-yje šalių globalizacijos eroje reiškia vienodų internacionalizacijos procesų įgyvendinimą, sutelkiant dėmesį į inovacijas ir gerbiant kertinius mūsų filosofijos pagrindus.

MŪSŲ FILOSOFIJA

SERTIFIKATAI

Caleffi nuolat sekia, kad būtų laikomasi svarbiausių ISO standartų. Kompanija taip pat laikosi griežtos kokybės, aplinkos, sveikatos ir saugos politikos.

VISI SERTIFIKATAI

Projektai

PROJEKTAI

Atlikti projektai panaudojant Caleffi gaminamus produktus vandentiekio, šildymo, šilumos apskaitos ir atsinaujinančių energijos šaltinių sistemose. 

NARŠYTI ATVEJO ANALIZĘ

Istorija

ISTORIJA

 

Visa Caleffi istorija išsamiai aprašyta: nuo pradžios 1961 m., iki stipraus vystymosi 80-aisiais, tarptautinės komercinės plėtros 90-aisiais. Iš naujo susipažinkite su tokiais etapais kaip CUBOROSSO tyrimų centro ar MAV (automatizuoto sandėlio) sukūrimas.

 

PERŽVELKITE ETAPUS