Lavora con noi

Arbeiten Sie mit uns

Unsere Unternehmensphilosophie besagt: "Wir wollen in einer sicheren und bequemen Arbeitsumgebung arbeiten und sicher gehen, dass alle sich den Risiken bewusst sind, die mit dieser Aktivität zusammenhängen.
Eine Umgebung, die die persönliche und professionelle Entwicklung fördert."

Sind Sie an einer Zusammenarbeit mit uns interessiert? Wir freuen uns über Ihre Initiativ Bewerbung, auch wenn gerade keine offene Stelle vakant ist.

Sei interessato a lavorare in:

Offene Stellen / Open positions

    1. Regionalny Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno - Handlowy

    2. Country:
      Poland
    3. Post date:
      31/03/2017
    4. Description:

      Regionalny Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno - Handlowy
      Region: WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA Numer referencyjny: 032017PL / WOJEWÓDZTWO

      Opis stanowiska:
      Ogłoszenie kierujemy do osób z doświadczeniem w branży techniki grzewczej i sanitarnej, głównym celem pracy na tym stanowisku pracy będzie utrzymywanie oraz budowa relacji handlowych oraz wsparcie techniczne produktów Firmy Caleffi wśród obecnych i przyszłych klientów w istniejącej polskiej sieci dystrybucji Firmy.

      Wymagania:
      Doświadczenie w branży HVAC na stanowiskach związanych z obsługą techniczno - handlową klientów
      Prawo jazdy
      Wysokie umiejętności interpersonalne

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z nr. referencyjnym na adres email: praca@caleffi.pl do dnia: 26.04.2017