Lavora con noi

Work with us

Our company and quality policy states that:
"We want to work in a safe and comfortable working environment, making sure that everyone is aware of the risks and opportunities involved in their own activities. An environment which creates a further incentive for personal and professional development."

Interested in working with us?
We'll be glad to receive your CV, even if no vacancy seems good for you.

Vous cherchez un travail en ::

Open positions

    1. Regionalny Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno - Handlowy

    2. Country:
      Pologne
    3. Post date:
      31/03/2017
    4. Description:

      Regionalny Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno - Handlowy
      Region: WSZYSTKIE WOJEWÓDZTWA Numer referencyjny: 032017PL / WOJEWÓDZTWO

      Opis stanowiska:
      Ogłoszenie kierujemy do osób z doświadczeniem w branży techniki grzewczej i sanitarnej, głównym celem pracy na tym stanowisku pracy będzie utrzymywanie oraz budowa relacji handlowych oraz wsparcie techniczne produktów Firmy Caleffi wśród obecnych i przyszłych klientów w istniejącej polskiej sieci dystrybucji Firmy.

      Wymagania:
      Doświadczenie w branży HVAC na stanowiskach związanych z obsługą techniczno - handlową klientów
      Prawo jazdy
      Wysokie umiejętności interpersonalne

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z nr. referencyjnym na adres email: praca@caleffi.pl do dnia: 26.04.2017